صفحه گوشی خود را چگونه مرتب کنیم؟

این روزا با پیشرفت تکنولوژی و کاربرد بیشتر انواع گوشی مخصوصا گوشی های اندرویدی علاوه بر برطرف شدن یک سری از مشکلات و سرعت بخشیدن به کارها با مشکلاتی نیز مواجه خواهیم شد

انتشار برنامک کتاب‌خوان «باکیفیت» برای آندروید

برای جمع‌آوری داده‌های لازم، نرم‌افزاری مبتنی بر سیستم عامل آندروید نوشته شده است که یک نرم‌افزار «کتاب‌خوان» اینترنتی است. کافی است این نرم‌افزار را روی تلفن همراه خود نصب کنید، و در محتوای داخل نرم‌افزار به دنبال پاسخ پرسشی که مطرح شده بگردید.

پنج ابزار و قابلیت جالب در گوشی های اندروید

اگر یکی از کاربران حرفه ای اندروید هستید، قطعا با این ابزارها و قابلیت ها پیش از این آشنا شده اید؛ اما بسیاری از کاربران چندان آشنایی با این ابزارها ندارند و در نتیجه، دانستن آنها می‌تواند در بخشی از استفاده این کاربران از گوشی هوشمند خود مؤثر باشد.

کنترل دزدی اطلاعات در اپ‌ها موبایل

نخستین ضد بدافزار بومی مخصوص تلفن همراه توسط یک شرکت دانش بنیان و با حمایت یکی از اپراتورهای تلفن همراه کشور طراحی شد که تا پایان خردادماه جاری به بازار عرضه می شود.

ضعف بزرگ امنیتی در سیستم‌عامل اندروید

چنانچه مهاجم بتواند به هسته اندروید نفوذ کند، هرچند نمی‌تواند به اطلاعات اثر انگشت دسته بندی شده در منطقه امن دست یابد، ‌می‌تواند پیوسته سنسور اثر انگشت را بخواند و هر آنکه شما این سنسور را لمس کنید، اثر انگشت شما را سرقت کند و پس از آن هر کاری که بخواهد با دستگاه شما انجام دهد

انتشار یک بازی استراتژیک ایرانی

بازی «عملیات روباه» ساخته سید علی کسائی در سبک استراتژی و مدیریتی است که اوایل فروردین برای علاقه مندان به بازی‌های ایرانی منتشر شد.

نحوه اتصال موبایل اندروید به رایانه مَکی

با اتصال دستگاه اندرویدی به رایانه ویندوزی، دستگاه سریعا شناخته می‌شود و امکان جستجوی فایل‌ها وجود دارد اما اگر همین کار را می‌خواهیم با سیستم عامل مکینتاش انجام دهیم، نیازمند فایلی برای انتقال محتویات اندرویدی به مک هستیم.

انتقال بدون سیم اطلاعات از گوشی به لپ‌تاپ

انتقال اطلاعات بین اسمارت فون و لپ‌تاپ ها بسیار پرکاربرد هستند اما در صورتی که سیم رابط یا کابل به همراه نداشته باشید، چه باید کرد؟

ترفندی برای غیرفعال‌کردن برنامه‌های اندرویدی

این روزها اکثر کسانیکه از گوشی‌های اندرویدی استفاده می‌کنند ممکن است حجم زیادی برنامه‌ از مارکت‌های مختلف دریافت کرده باشند که دیگر نیازی به آن برنامه ندارند.

نرم‌افزارهای محبوب اندروید بدافزار از آب درآمدند

این گونه از بد افزار جدید خود را از طریق App های معروف و محبوب در Play Store گوگل به گوشی هوشمند کاربران رسانیده است.