یک سفر مجانی به مقصد اعدام

مقامات اندونزی اعلام کرده اند، ده ها ایرانی در زندان های این کشور در انتظار اجرای حکم اعدام به سر می برند. اتهام این افراد قاچاق مواد مخدر است.

ایران در حال ساخت تمدن جدید قرآنی است

رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران، در کارگاه آموزشی با عنوان «تبیین فرهنگ و تمدن ایران» در دانشگاه پدنگ اندونزی گفت: ایران در حال ساخت تمدن جدید قرآنی است.

ایران هفدهمین کشور پرجمعیت جهان

صندوق بین‌المللی پول در جدیدترین برآورد خود اعلام کرد که جمعیت ایران در سال 2014 به 77.9 میلیون نفر رسیده است و ایران هفدهمین کشور پرجمعیت جهان به شمار می‌رود.

چاپ و توزیع مجله داعش در اندونزی

داعش با هدف ترویج عقاید انحرافی خود و پذیرش ابوبکر بغدادی به عنوان خلیفه، مجله “المستقبل” را در اندونزی چاپ و توزیع کرد.

ایران رتبه سوم تعداد عمره‌گزاران را داراست

وزارت حج عربستان سعودی اعلام کرد، ایران در رتبه سوم کشورهایی قرار دارد که تاکنون بیشترین عمره گزاران را به عربستان اعزام کرده است.

جزئیات توافق بزرگ نفتی ایران ـ اندونزی

رئیس اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفتی با تشریح جزئیات توافق سه میلیارد دلاری نفتی ایران و اندونزی برای ساخت پالایشگاه در جنوب شرق آسیا، اعلام کرد: ایران با 6 کشور آفریقایی برای ساخت پالایشگاه مقیاس کوچک نفت تفاهم نامه امضا کرد.

عکس: «جان کری» در مسجد

آمریکا که در بین کشورهای جهان اسلام به دلیل دخالت در امور این کشورها پایگاه خود را از دست داده است، برای تطهیر خود ˈجان کریˈ وزیر خارجه اش را روز یکشنبه به مسجدی در اندونزی فرستاد.

ظریف به اندونزی می‌رود

وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با همتای اندونزیایی خود آمادگی خود را برای شرکت در نشست مجمع دموکراسی که ۱۶ و ۱۷ آبان ماه در بالی اندونزی برگزار می‌شود، اعلام کرد.

شيعيان در اندونزی تهديد به قتل شدند

درحالی كه مسئولان اندونزيايی تلاش می‌كنند كه اين مسئله را كم‌رنگ و حاصل اختلافات جزئی جلوه دهند، گزارش‌ها نشان از گسترش شيعه‌ستيزی در جاوه شرقی اندونزی می‌دهد.

ایران آبروی جهان اسلام را خرید

رئیس نهضت العلماء اندونزی نقش جمهوری اسلامی در منطقه و جهان را مهم و اثرگذار خواند و گفت: ایران آبروی جهان اسلام را خریده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.