برجام درباره قسم‌های جلاله صالحی چه می‌گوید؟

«اینجا دارم شهادت می دهم، وقتتان را بیشتر از این نمی گیرم، ولله، ولله، ولله (با اجرای برجام) در مسایل هسته ای نه با کندی روبرو خواهیم شد نه با توقف، ، تحقیقاتمان سر جایش خواهد بود، غنی سازی مان خواهد بود، غنی سازی را اجرا خواهیم کرد.»

شعر: هسته‌های اتمی را شهدای تو شکافت

کیک زردی که به خون گشت غنی ثابت کرد | هسته های اتمی را شهدای تو شکافت || تا شهادت همه بر عهد ولايت ماندند | هسته ها را همگي حبّ و ولای تو شکافت

وقف زمین برای انرژی هسته ای

سرپرست ادراه اوقاف شهرستان ری گفت: ابداع خلاقانه نظریه وقف مشارکتی بود یعنی امروزه کارشناسان فکر کردند که امروزه بخاطر ارزش مالی املاک اکثر مردم نمی توانند به تنهایی موقوفه ارزشمندی را ایجاد کنند از این رو طرح وقف مشارکتی ابداع خلاقانه ای به حساب می آید.

کمین در کهف شهادت و غافلگیری واپس‌گرایان مدرن

واپس گرایان مدرن و روشنفکران مرتجع عزم جزم کرده‌اند که برگردانند ملت را به دوران طلایی قاجار.
و تاب بخورند از سبیل عین الدوله ها و میرزاملکم‌ها.
سرجوخه‌های سپهبد رزم‌آرا؛ لولهنگ به دست دانشگاه به دانشگاه می‌روند به غارت غیرت.
زنده‌باد مظفرالدین شاه: مشروطه‌خواه تحریم‌شکن.

«راه» با ناوگان اتمی والت دیزنی اتمی شد

وقتی بخواهیم از یکی از عالی‌ترین مظاهر صنعت و توسعه ملی خود در جهان دفاع کنیم باید بسته و پیوست رسانه‌ای و فرهنگی لازم برای این امر را نیز تمهید و تهیه کنیم. اصلاً صنایع سینمایی و نمایشی در برخی از کشورهای غربی به این دلیل حمایت می‌شوند تا از مرز منافع ملی‌شان در قالب فرهنگ و هنر و رسانه دفاع کنند. اگر بخواهیم در دنیا دنبال کشوری بگردیم که عملکردش برای امنیت ملی، قابل الگوبرداری باشد قطعا آمریکا اولین است.

موشن گرافیک: فناوری برد – برد

مجموعه موشن گرافیکی «فناوری برد-برد»، با موضوع کاربردهای انرژی هسته ای به همت مرکز مستند سوره تولید و منتشر شد. در اولین قسمت این مجموعه به کاربرد انرژی هسته‌ای در تولی برق پرداخته شده است.

کاربردهای هسته‌ای و پروتکل الحاقی در ثریا

برنامه ی ثریا شب گذشته به واکاوی انحصار فناوری و روندهای صورت گرفته با تکیه بر سیاست گذاری های صورت گرفته در حوزه انرژی هست ای از جمله پروتکل الحاقی و ان پی تی اختصاص یافت.

فیلم: خاطره جالب جلیلی از مذاکرات هسته‌ای

ﺍﮔﺮ ﺣﻖ ﻗﺎﺑﻞ ﮔﻔﺘﮕﻮ ﻧﯿﺴﺖ چرا میخواهید این همه درباره حق مسلم ایران درباره انرژی هسته ای مذاکره کنید؟

فناوری هسته‌ای به چه درد می‌خورد؟ + دانلود

صنعت هسته‌ای برای یک کشور یک ضرورت است؛ هم برای انرژی، هم برای داروهای هسته‌ای که بسیار مهم است، هم برای تبدیل آب دریا به آب شیرین، و هم برای بسیاری از نیازهای دیگر در زمینه‌ی کشاورزی و غیر کشاورزی.

اظهارات ظریف در اجلاس بازنگری معاهده NPT

وزیر امور خارجه ایران خواستار تدوین فوری یک سند حقوقی بین‌المللی جهت ارائه تضمین‌های موثر، جهانی، غیرمشروط و بدون تبعیض درباره عدم استفاده از سلاح هسته‌ای علیه کشورهای غیرهسته‌ای شد.