بازگشت دولت به سوخت ۲۰درصدی

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، اقدامات اولیه برای طراحی سوخت مدرن ۲۰ درصد آغاز شده است و در آستانه آن قرار داریم؛ این خبری است که علی‌اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی روز گذشته رسانه‌ای کرد. خبری که این تصور را به ذهن متبادر می‌سازد که گویا اراده‌ای برای تغییر فرمان دولت درباره برنامه هسته‌ای کشور در […]

ورود مجلس به ماجرای کلیپ جنجالی

مجلس به ماجرای انتشار کلیپ یکی از خوانندگان زیرزمینی واکنش نشان داد. انتشار کلیپی با عنوان «انرژی هسته‌ای» که همزمان با توافق هسته‌ای وین از سوی یکی از خوانندگان زیرزمینی در فضای مجازی منتشر شد، نه‌تنها بازتاب‌هایی در رسانه‌های خارجی داشت بلکه واکنش مجلس را هم به‌دنبال داشته است.

انرژی مردم یا انرژی هسته ای؟!

آیا بناست «مردم» همواره به معنای «مردم ِ دست خالی و جان بر کف» باشند؟! که ادعا می‌شود که موشک و انرژی هسته ای بدرد مردم نمی‌خورد، خود مردم فقط بدرد می‌خورند؟! مردم بدون تکنولوژی، مردمِ بدون پیشرفت، مردمِ خلع سلاح شده، مردمِ دست خالی به راستی چه کارکردی دارند که شایسته ی تقدیر مسئولین می‌شوند؟!

درسی که سعید جلیلی به دیپلمات فرانسوی داد

ﺍﺗﻔﺎﻗﺎ ﻣﻦ ﻫﻢ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺟﺎ ﺑﺮﺳﯿﺪ! ﺍﮔﺮ ﺣﻖ ﻗﺎﺑﻞ ﮔﻔﺘﮕﻮ ﻧﯿﺴﺖ ﭼﺮﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯿﺪ ﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺣﻖ ﻣﺴﻠﻢ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻫﺴﺘﻪ ﺍﯼ ﻣﺬﺍﮐﺮﻩ ﮐﻨﯿﺪ؟

هسته ای به قلم کودکان

بنیاد منتظران مهدی (عج) که تا کنون به برگزاری نمایشگاه، تهیه بروشور و تراکت و پخش کلیپ های بیانات رهبری در موضوع هسته ای در برنامه هایش پرداخته است، این بار تصمیم جالبی گرفته و قرار است جشنواره هسته ای برای کودکان داشته باشد.

بیم اعراب و اسرائیل از توان هسته‌ای ایران

یک روزنامه آمریکایی در یادداشتی نوشت: پیگیری بی‌پروای توافق با ایران از سوی اوباما منجر به اتحاد اعراب با اسرائیل شده است.

پس از مخالفت با امام(ره) و انرژی هسته‌ای نوبت چیست؟

اظهارات اخیر سه تن از مدعیان اصلاحات بدون اغراق تلاشی است که چند سال در ایران پیگیری می‌شود و قصد دارد یگانه منبع تغذیه اصلی انرژی جهان در سال‌های آینده یعنی انرژی هسته‌ای را به ذلیلانه‌ترین وجهی از دستان مردم ایران بیرون بکشد.

«پازل» جایگزین معراجی ها می شود

سریال به کارگردانی ابراهیم شیبانی و با موضوع اختلال آفرینی دشمنان در صنایع هسته ای ایران ازشنبه ۲۶ مهرماه هر شب از شبکه یک پخش می‌شود.

سریال «ویندوز قرمز» درباره انرژی هسته‌ای

«ویندوز قرمز» از سال 91 منتظر تعیین برآورد است؛ سریالی که قرار است توانمندی‌های ناشناخته ایران در زمینه انرژی هسته‌ای را بر اساس واقعه ورود ویروس استاکس‌نت به تاسیسات هسته‌ای به نمایش بگذارد.

swu یا «سو» چیست؟

ﺳﻮ ﻳﻚ واﺣﺪ اﻧﺪازه ﮔﯿﺮی اﺳﺖ جهت ﺳﻨﺠﺶ ﻣﻘﺪار ﻛﺎر ﻻزم ﺑﺮای ﺟﺪاﺳﺎزی، اﻳﺰوﺗﻮپ ﺳﺒﻚ ﻋﻨﺼﺮ اوراﻧﯿﻮم (U۲۳۵) از اﻳﺰوﺗﻮپ ﺳﻨﮕﯿﻦ‌ﺗﺮ آن (U۲۳۸) در اوراﻧﯿﻮم طﺒﯿﻌﻲ جهت اﻳﺠﺎد ﻣﺤﺼﻮل نهاﻳﻲ که از اﻳﺰوﺗﻮپ ﺳﺒﻚﺗﺮ غنیﺗﺮ اﺳﺖ.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.