پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

«تا آمدن احمد» فیلمی شرافت مندانه و سالم

کارگردان سینمای کشورمان پس از تماشای اثر سینمایی جدید صادق صادق‌دقیقی گفت: «تا آمدن احمد» فیلمی خوب و شرافت مندانه و بی ادعا است که در آن همه چیز در خدمت قصه است.

کودکان‌غزه در فیلم جدید شاه‌حسینی

انسیه شاه‌حسینی که مدتی است مشغول نگارش فیلمنامه «به کودکان شلیک نکنید» است موضوع کشتار کودکان بی‌دفاع در غزه را نیز به فیملنامه‌اش اضافه می‌کند.

شاه‌حسینی: شهید علم‌الهدی به من آبرو داد

کارگردان فیلم «زیبا تر از زندگی» گفت: این ترس در من وجود داشت که نکند فیلم در شان شهید علم‌الهدی نباشد اما وقتی فیلم در جشنواره اکران شد، آبرویی را که از شهید علم الهدی خواسته بودم دوباره به من بخشید.

نگاه رهبری به اهالی سینما یکسان است

کارگردان سینمای ایران نگاه مقام معظم رهبری به تمام اهالی سینما را یکسان دانست و گفت: ایشان آشنایی کامل با فضای سینما دارند و به آینده آن امیدوار هستند.

شاه‌حسینی: تسلط رهبر انقلاب بر ادبیات و سینمای جهانی حیرت‌آور است

انسیه شاه‌حسینی که در دیدار رهبر انقلاب با عماریون حضور داشته تسلط ایشان بر سینما و ادبیات جهان را حیرت‌آور دانست.

گزارش تصویری: پشت صحنه فیلم «زیباتر از زندگی»

فیلم سینمایی «زیباتر از زندگی» داستان زندگی شهید علم الهدی و رزمندگانی است که در عملیات نصر حضور داشتند. این عملیات توسط ارتش در اوایل جنگ در منطقه جنوب اهواز در دشت آزادگان انجام شد.

اگر 100 فیلم درباره علم‌الهدی بسازند هیچ‌کدام شبیه هم نمی‌شود

در واقع مردم روستا تنها پناهگاه آنها بودند و مشکلاتشان را با آنها در میان می‌گذاشتند. برای همین ارتباط نزدیکی بین مردم و شهدا به وجود آمده بود، بنابراین آنها بهترین منبع برای ساخت فیلم به حساب می‌آمدند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.