جای مسیح علی‌نژاد را می‌دانم، انصار حزب‌الله کجاست؟

هرچقدر فکر می‌کنم نمی‌فهمم دوستانی که برای حجاب راهپیمایی می‌کنند یا در اعتراض به شجاعی و حاج صفی نوت می‌زدند یا برادران انصار حزب الله که برای این موارد عمدتا رگ گردنی می‌شوند کجا هستند؟

شکایت انصار حزب الله از غرویان به دادگاه ویژه

جناب غرویان! از هم‌اکنون آماده باشید تا در محکمه دادگاه ویژه‌روحانیت از نسبت‌های زشت و وهن‌آلود و تهمت‌هایی که به برادران انصار به خاطر گناه! هنوز مرتکب نشده (امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر) روا داشته‌اید و در بوق‌های اصلاحاتی منتشر گردید پاسخگو باشید و یا مجازات شوید.

پاسخ انصارحزب‌الله به وزارت کشور

برخی مدیرات وزارت کشور به جای عمل به وظایف قانونی خود در خصوص مقابله با بی‌حجابی و بی‌عفتی رایج در کشور، مقابله با ناهیان از منکر و امت حزب‌الله را سرلوحه اقدامات خود قرار داده‌اند.

انتشار هفته‌نامه یالثارات از سر گرفته شد

از صبح امروز انتشار مجدد هفته‌نامه یالثارات از سر گرفته شد.

وحید جلیلی: فرهنگ را سیاسی ارزیابی نکنیم

یک کارشناس مسائل فرهنگی و اجتماعی اظهار داشت: عملکرد فرهنگی در کشور را نمی توان سیاسی ارزیابی کرد و حوزه فرهنگ را نباید با خط کش سیاسی بررسی کرد.

یالثارات به روی دکه باز می‌گردد

سایت خبری انصار حزب‌الله نوشت: هفته نامه «یالثارات» پس از گذشت 5.5 ماه از صدور رای توقیف از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات، توسط مرجع قضایی از تمام اتهامات وارده تبرئه شد.

سکوت شیرزاد در قبال قانون‌شکنی‌افراطی‌ها

 «ملاک افراطی‌گری قانون است» این را احمد شیرزاد نماینده مجلس ششم و عضو شورای مرکزی حزب منحل شده مشارکت می‌گوید. پس از آنکه در پی باب شدن مدیحه‌سرایی در رثای «اعتدال»، رفته‌رفته صحبت از افراط و افراطی‌گری هم به نقل محافل تبدیل شد، انتظارات برای تعریف این مفهوم نیز همانند انتظار برای تبیین دقیق مقوله […]

ده‌نمکی: فیلمسازی در حاشیه کارهایم قرار می‌گیرد

مرا از در که می‌زنند، دو باره از پنجره وارد فضای مبارزه می‌شوم. فکر نکنید جریان‌سازی و درست کردن گروه‌هایی مثل حزب‌الله حتی انصار و گروه‌های آن طوری که خودشان می‌دانند و روزی در خاطراتم با مدرک منتشر خواهم کرد، چه تاوان‌هایی حتی در بین خود بچه حزب‌اللهی‌ها برای ما داشت. حقیقت امر این است که در همان جریان حزب‌اللهی‌ها هم برتابیده نمی‌شدم و به‌نوعی احساس می‌کردم دیگر نباید در این جمع باشم و این جمع‌ها ترمز مرا می‌گیرند.

پاسخ صریح یالثارات به جنتی

چرا وزیر در برابر زیر سئوال بردن مذهب ملی کشور حاضر به موضعگیری نیست، اما نقد عملکرد دولت یازدهم او را این‌چنین خشمگین ساخته تا آنجا که برخلاف قانون خود را به جای دادگاه صالحه نشانده و کوهی از اتهامات را برخلاف قانون به یالثارات نسبت داده است. آیا برای وزیر، دولت یازدهم مقدس‌تر از مقدسات شیعه است؟

انصار حزب‌الله میزبان ولایتی می‌شود

جلسه هفتگی انصار حزب‌الله عصر فردا(یک‌شنبه) با حضور علی اکبر ولایتی نامزد یازدهمین دوره ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.