بیانیه مفتی‌تعز در حمایت از انقلابیون یمن

همزمان با ادامه تجاوزات بی‌رحمانه جنگنده‌های سعودی به مناطق مختلف یمن و کشتار مردم بی‌دفاع و تخریب هدفمند زیرساخت‌های این کشور مفتی استان تعز بیانیه‌ای در حمایت از انقلابیون به رهبری انصارالله صادر کرد.

تراژدی «کریم»، مرد محجوب بحرینی

کریم در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۱۱ وقتی برای تنظیم شکواییه‌ای مبنی بر تخریب منزلش توسط نیروهای امنیتی، به پاسگاه پلیس مراجعه کرد، دیگر به خانه بازنگشت. ۹ روز بعد جنازه او به خانواده‌اش تحویل شد و وزارت کشور اعلام کرد کریم فخراوی در اثر نارسایی کلیه در زندان فوت کرده است!

آنجا حقوق بشر را تازیانه می‌زنند

تنها طی سال ۲۰۱۲ میلادی رژیم آل خلیفه بیش از ۳۷۹ کودک و نوجوان بحرینی را بازداشت کرد و حمله‌های شبانه به منازل شهروندان از ۱۳۲۳ مورد فرا‌تر رفت و رژیم به صدور احکام سیاسی علیه شخصیت‌های سیاسی و حقوقی بحرینی ادامه داد تا به این ترتیب صد‌ها نفر از این شخصیت‌ها در دادگاه‌های سیاسی آل خلیفه محاکمه شوند.

آیا انقلاب «یمن» شکست خورده است؟

«یمن» از جمله کشورهای عربی است که انقلاب مردمی آن با توطئه‌های پیچیده‌ای روبروست؛ عده‌ای معتقدند غرب و هم‌پیمانان عربی آن توانسته‌اند با فریفتن انقلابیون، انقلاب آن‌ها را مصادره کنند…

درخواست انقلابیون بحرین از ملت ایران

در ادامه بحران پدید آمده در بحرین به واسطه تلاش حاکمان این کشور برای پیوستن به عربستان سعودی و همچنین در راستای جنبش انقلابی مردم بحرین ـ که بیش از یک سال از آغاز آن می‌گذرد ـ نمایندگان این انقلاب، بیانیه‌ای خطاب به ملت ایران صادر کرده‌اند.

استقلال نظام قضايی، خواسته مصری‎ها

صدها معترض مصري بار ديگر با برگزاري تظاهرات در خيابان‌هاي قاهره، تشکيل نظام قضايي مستقل را در اين کشور خواستار شده‌اند.

ضرب‌الاجل ‌٢روزه انقلابیون برای تخلیه سرت

انقلابیون لیبی به ساکنان شهر سرت، واقع در مرکز نوار ساحلی لیبی دو روز مهلت داده‌اند تا این شهر را ترک کنند،‌ این درحالی‌که درگیری‌های شدید همچنان در داخل شهر و اطراف آن ادامه دارد.

مردم یمن: اعتنایی به مفتیان درباری نداریم

دها هزار یمنی امروز در صعده یمن در اعتراض به دخالت های خارجی و حمایت مفتیان وابسته به آل سعود از رژیم دیکتاتور صالح تظاهرات کردند.

تظاهرات هزاران مصری در اعتراض به عدم تحقق اهداف انقلاب

هزاران نفر از مردم قاهره با برگزاری تظاهراتی اهمال شورای عالی نظامی و دولت موقت در عدم تحقق اهداف انقلاب مصر را محکوم کردند و خواستار لغو قانون فوق‌العاده واصلاح قانون انتخاباتی جدید شدند.

استقبال جوانان انقلابی لیبی از بیانات رهبر انقلاب

نماينده جوانان انقلابي لیبی در طرابلس با استقبال از بیانات حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نخستین اجلاس بین المللی بیداری اسلامی گفت که ملت لیبی سرنوشت کشور خود را رقم می زنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.