علیرضا مهران در نقش مقام معظم رهبری

حضور فعال او در عرصه تئاتر دینی باعث شده که مهران جوایزی را نیز در جشنواره‌های سوره ماه حوزه هنری، جشنواره ملی مقاومت خرمشهر، جشنواره بین‌المللی تئاتر رضوی و… کسب کند.

ملاحظات سیاسی به بهانه طرح مطالبات زنان

خیلی از مردم حتی اجازه نمی دهند فرزندان پسرشان در ورزشگاه ها حضور پیدا کنند! آن هم به دلیل فضای غیر اخلاقی درون ورزشگاه ها و شعارهایی که گاه صداو سیما هم با قطع کردن صدا از انتشار آن خودداری می‌کند!

راه حل بحران یمن توقف حملات و دخالت خارجی است

رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: موضع ایران در خصوص تمام کشورها از جمله یمن، مخالفت با دخالت خارجی است، بنابراین، از نظر ما راه حل بحران یمن توقف حملات و دخالت خارجی علیه مردم این کشور است.

پایگاه‌های آمریکا زیر برد موشک‌های ایرانی است

شبکه خبری راشاتوی با اشاره به رونمایی از موشک کروز سومار، نوشت سپاه پاسداران ایران زرادخانه‌ای از موشک‌های پیشرفته در اختیار دارد که قادرند اسرائیل و پایگاه‌های نظامی آمریکا در منطقه را هدف قرار دهند.

یمن و فرمول انقلاب اسلامی

انقلابیون یمن دلیل پیروزی‌شان را در یک تکه «پارچه‌‌نوشته» و همیشه با خود حمل می‌کنند. این پارچه‌نوشته در واقع «مانیفست» انقلابیون یمن است که در راهپیمایی‌های آرام خود آن را به نمایش می‌گذارند. «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، در راس این مرامنامه قرار دارد.

حاج‌قاسم‏‌‏های زیادی در دفاع‌مقدس تربیت شدند

یکی از مراجع تقلید گفت: ایران اسلامی حاج‌قاسم سلیمانی‌های فراوان دارد که تربیت شده هشت سال دفاع مقدس ‏هستند و امروز برای دفاع از اسلام و ایران آمادگی دارند.‏

روایتی از حضور کاروان رضوی در عمق راهبردی جمهوری اسلامی+عکس

از قبل شنیده بودیم در مناطقی از غرب آفریقا، گروهی از شیعیان با رهبری شخصیتی که گفته می شد سید حسن نصرالله آفریقاست در حال فعالیت های رو به گسترش شیعی و انقلابی هستند.فردی که به واسطه آشنایی با انقلاب اسلامی ایران شیعه شده بود(و به نقلی دیگر، شیعه بوده و رفع تقیه کرده بود) و ظرف حدود سی سال جریانی را سازماندهی کرده که تعداد انگشت شمار شیعیان نیجریه را به بیش از 10 میلیون نفر رسانده بود.

هراس غرب از عمق استراتژیک ایران

اریک هابسبام یکی از مورخان مطرح انگلیسی معتقد است که انقلاب اسلامی ایران، اولین جنبش اجتماعی در دوران معاصر است که سنت سال‌های ۱۷۸۹ و ۱۹۱۷ میلادی را رد کرده است.

سیاهه خباثت های انگلیس در ایران

صحبت توهین آمیز نخست وزیر انگلیس ساعتی بعد از دیدار با حسن روحانی بار دیگر خباثت امپراتوری افول کرده بریتانیا را نشان داد. با وجود تمام خباثت های گذشته تاکنون، بازهم دولتمردان انگلیس مصمم به بازگشایی سفارت آن کشور در تهران می باشند.

فرقه گرایی مانع تعمیق روابط پاکستان و ایران

گسترش فرقه گرایی درون پاکستان، رقابت های منطقه ای بویژه در افغانستان، ناتوانی در تأمین امنیت مرزها، روابط خاص این کشور با عربستان سعودی و آینده تسلیحات هسته ای پاکستان از جمله مشکلات پیش روی گسترش روابط دوجانبه به شمار می آیند.