ملت انقلابی بحرین سازش نمی‌پذیرد

عضو جنبش آزادگان بحرین گفت که ملت انقلابی بحرین با آل خلیفه سازش نمی‌کند و در عین حال جریان وفای بحرین گفت که عربستان، بحرین را منطقه‌ای از خاک خود می‌داند و حمد بن عیسی، تابع امر شاه سعودی اجازه امتیازدهی به ملتش را ندارد.

انقلاب بحرین شهدای بیشتری تقدیم خواهد کرد

فعال سیاسی بحرین با بیان اینکه انقلاب مردمی بحرین با قدرت ادامه دارد، تاکید کرد که اقدام مسئولان حکومت آل خلیفه در سرکوب معترضان، چیزی از واقعیت این رژیم در ظلم و ستم و تحقیر طائفه‌ای کم نمی‌کند.

هدف انتخابات صوری سلب حق‌انتخاب سرنوشت بحرینی‌هاست

با خبر شدیم که دولت بحرین شیوه جدیدی را در سرکوب سیاسی در پیش گرفته است؛ به این صورت که یک دوره انتخابات صوری برگزار کند در حالی که اکثریت قریب به اتفاق ملت بحرین و رهبران دینی و سیاسی آن حضور ندارند. آنها این انتخابات صوری را تحریم کردند؛ چرا که در آن شیوه‌ای از شیوه‌های سرکوب و به تاراج بردن حقوق ملت بحرین را در تعیین سرنوشت خود دیدند.

طولانی‌ترین انقلاب جهان

دبیرکل جنبش آزادگان بحرین انقلاب ملت کشورش را طولانی‌ترین انقلاب در کل جهان خواند و تصریح کرد: انقلاب ملت بحرین در حقیقت از سال ۱۹۲۲ آغاز شده و تا به امروز و قدرتمندتر از همیشه به راه خود ادامه می‌دهد.

انقلاب ۱۴ فوریه بحرین در آیینه آمار

جدید‌ترین آمار و ارقام ارائه شده از انقلاب بحرین تأکید می‌کند که طی دوسالی که از این انقلاب می‌گذرد، ۱۲۶ شهروند بحرینی به شهادت رسیده‌اند که ۹۶ نفر آن‌ها مرد و ۳۰ نفر آن‌ها زن بوده‌اند.

ترانه‌ای برای دومین سالگرد انقلاب بحرین+کلیپ

ترانه «موطنی» که چندی پیش برای دومین سالگرد انقلاب بحرین توسط «حسین الاکرف» خواننده بحرینی ساخته شده دارای بازیگرانی است که امروز زندانیان رژیم آل‌خلیفه هستند.

تراژدی «کریم»، مرد محجوب بحرینی

کریم در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۱۱ وقتی برای تنظیم شکواییه‌ای مبنی بر تخریب منزلش توسط نیروهای امنیتی، به پاسگاه پلیس مراجعه کرد، دیگر به خانه بازنگشت. ۹ روز بعد جنازه او به خانواده‌اش تحویل شد و وزارت کشور اعلام کرد کریم فخراوی در اثر نارسایی کلیه در زندان فوت کرده است!

«مادر انقلاب» یمن از خیزش بحرین می‌گوید

ˈتوکل عبدالسلام کرمانˈ برنده جایزه صلح نوبل که به ˈمادر انقلابˈ یمن شهرت دارد با تاکید بر اینکه بحرین و جنبش مردم آن کشور جزیی از روند انقلاب های عربی- اسلامی هستند، گفت: امیدوارم مردم بحرین نیز به خواسته های خود که همان آزادی، کرامت و عدالت است دست یابند.

آنجا حقوق بشر را تازیانه می‌زنند

تنها طی سال ۲۰۱۲ میلادی رژیم آل خلیفه بیش از ۳۷۹ کودک و نوجوان بحرینی را بازداشت کرد و حمله‌های شبانه به منازل شهروندان از ۱۳۲۳ مورد فرا‌تر رفت و رژیم به صدور احکام سیاسی علیه شخصیت‌های سیاسی و حقوقی بحرینی ادامه داد تا به این ترتیب صد‌ها نفر از این شخصیت‌ها در دادگاه‌های سیاسی آل خلیفه محاکمه شوند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.