کلاف سردرگم خانه سینما و صنوف

در حالی رئیس سازمان سینمایی با کنایه نسبت به منتقدان برگزاری مجمع عمومی خانه سینما از برگزاری با قدرت آن خبر داد که تنها نهاد متولی غیردولتی سینمایی کشور در آستانه انتخابات هیأت مدیره با سوالات متعددی مواجه است.

اقتضائات مدرنیته را بپذیریم ولی مرعوب نشویم

عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: رهبر انقلاب تعبیر «معارضان عنود با انگیزه» را به کار بردند، یعنی ما در یک مواجهه فرهنگی سنگین و بسیار سرنوشت‌ساز قرار داریم. این مواجهه مثل هر مواجهه دیگری یک ستاد فرماندهی نیاز دارد که علی‌القاعده باید شورای عالی انقلاب فرهنگی باشد.

روایتی خواندنی از سونامی عمارهای انقلاب​

«عمار» با همه جشنواره های دیگر متفاوت است؛ اینجا خبری از مهمان فرانسوی نیست، به برگزیدگان به جای سوئیچ خودرو، دستکش بافته شده هدیه می دهند و به جای سفره های رنگین دولتی با نان و پنیر پذیرایی می کنند!

ریشه تفکر داعش به بنی‌امیه برمی‌گردد

غربی‌ها همین که احساس کردند از طریق نظامی به نتیجه‌ای نمی‌رسند تصمیم‌ گرفتند که ابتکار عمل را در دست بگیرند لذا اعلام مخالفت خود را نشان دادند و ظاهرا ائتلافی را تشکیل دادند اما عملا کاری انجام ندادند تا میراث‌خوار شکست نیروهای داعش باشند.

عضوگیری از زائران حسینی برای مبارزه با داعش

در کربلای معلی، خیمه هایی برای عضوگیری جهت پیوستن به ارتش و مبارزه با تکفیری های داعش برپاست که با استقبال بالای زائران عراقی همراه است.

تمدن‌سازی اسلامی با زیاده‌روی تحقق نمی‌یابد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در جمع نخبگان کانون های مساجد با بیان این که با افراط و تفریط نمی توان تمدن سازی اسلامی کرد، اظهار داشت: مسجد وقتی می تواند تاثیر گذار باشد که در توزیع فرهنگ دینی در سطح جامعه ایفای نقش کند.

پیچیدگی‌های تصمیم‌سازی درعرصه فرهنگ

شورای عالی انقلاب فرهنگی صرفاً به عرصه علم توجه نکرده و علاوه بر آن، مهندسی فرهنگی را هم دنبال کرده است؛ تاکید می کنم قبل از شورای عالی انقلاب فرهنگی اصلاً کسی به پیوست فرهنگی توجه نمی کرد اما الان این موضوع به گفتمان رایج و مطالبه همگانی تبدیل شده است.

8 سال دفاع مقدس جنگ جهانی سوم بود

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس در واقع جنگ جهانی سوم بود، گفت: امروز دبیرکل سازمان ملل مترسکی بیش نیست.

ارائه گزارش مُد به شورای عالی انقلاب فرهنگی

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس از ارائه گزارش این کارگروه به شورای عالی انقلاب فرهنگی و تشکیل شورای راهبردی علمی و دانشگاهی در زمینه مد و لباس، خبر داد.

مشکل ما با شاغلان خانه دار مجرد است

مشکل ما با کسانی است که هم صاحب شغل و هم مسکن هستند و ازدواج هم کرده‎اند، اما فرزند نمی‎آورند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.