جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

پاسخ ظریف به اظهارات ضدایرانی اردوغان

وزیر خارجه ایران افزود: کسانی که با اشتباهات استراتژیک و سیاست‌های بلند پروازانه خود، خسارات جبران ناپذیری به بار آورده‌اند، بهتر است با اتخاذ سیاست‌های مسئولانه از ظرفیت‌های موجود جهت ایجاد آرامش و همگرایی در منطقه استفاده کنند.

جوانان ضدامپریالیست حمله به یمن را محکوم کرد

اتحادیه جوانان ضد امپریالیست جهان (World Anti-Imperialist Youth Union) با صدور بیانیه‌ای به حملات مداخله‌جویانه نیروهای امپریالیستی علیه انقلاب مردمی یمن شدیداً اعتراض کرد.

حمایت سرکرده منافقین از حمله به یمن

همزمان با آغاز عملیات عربستان سعودی در یمن، سرکرده گروهک تروریستی منافقین هم از این اقدام حمایت کرده و خواستار گسترش آن شد.

انصارالله اعمال‌خصمانه سعودی را تلافی می‌کند

سیم ور خاطرنشان کرد: انقلاب مردم یمن خواست همه مردم در این کشور است و نه تنها با بمباران چیزی عوض نمی شود بلکه نیروهای مردمی و انصارالله بیشتر ترغیب به سرکوب دشمنان خود خواهند شد و تجاوز سعودی به عنوان اقدامی غیرقانونی است.

شش تجربه ارزشمند انقلابیون یمن

«بی‌شک دوران کنونی، دوران بیداری و هویّت‌یابی مسلمانان است؛ این حقیقت را از خلال چالشهایی که کشورهای مسلمان با آن روبه‌رو شده‌اند نیز به روشنی می توان دریافت. درست در همین شرایط است که عزم و اراده‌ی متّکی به ایمان و توکّل و بصیرت و تدبیر، میتواند ملّتهای مسلمان را در این چالشها به پیروزی و سرافرازی برساند و عزّت و کرامت را در سرنوشت آنان رقم زند.»

«مادر انقلاب» یمن از خیزش بحرین می‌گوید

ˈتوکل عبدالسلام کرمانˈ برنده جایزه صلح نوبل که به ˈمادر انقلابˈ یمن شهرت دارد با تاکید بر اینکه بحرین و جنبش مردم آن کشور جزیی از روند انقلاب های عربی- اسلامی هستند، گفت: امیدوارم مردم بحرین نیز به خواسته های خود که همان آزادی، کرامت و عدالت است دست یابند.

دلارهای نفتی آل سعود با انقلاب یمن چه کرد؟

یک فعال سیاسی یمنی گفت آل سعود با دلارهای خود انقلاب مردم یمن را به تباهی و شکست کشاند.

تحرکات دیکتاتور یمن برای بازگشت به قدرت

شرجبی تصریح کرد: صالح همچنین در صدد است تا وجهه کابینه و نظام کنونی یمن را در انظار جامعه جهانی تخریب و آن را ناتوان در ایجاد امنیت و ثبات در کشور معرفی کند.

آیا انقلاب «یمن» شکست خورده است؟

«یمن» از جمله کشورهای عربی است که انقلاب مردمی آن با توطئه‌های پیچیده‌ای روبروست؛ عده‌ای معتقدند غرب و هم‌پیمانان عربی آن توانسته‌اند با فریفتن انقلابیون، انقلاب آن‌ها را مصادره کنند…

زیدی‌ها و انقلاب یمن

تلاش زیدی‌ها برای احیای رژیم امامت از یک طرف و سیاست‌های خاص «عبدالله صالح» در مواجهه با آن‌ها از طرف دیگر باعث شد «زیدی‌ها» در کنار گروه‌های دیگر «یمن» برای سقوط «عبدالله صالح» قیام کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.