پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

هاشمی منکر هولوکاست است؟ نیست؟

آیت الله هاشمی رفسنجانی چندی پیش در مصاحبه خود گفت: وقتی انسان یک قطعه تاریخی به آن مهمی را منکر می‌شود که همه می‌دانند اتفاق افتاده و خانواده‌هایی قربانیان هستند این نوعی دفاع از هیتلر و نازی‌ها است.

اظهارنظر عجیب هاشمی درباره فلسطین!

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پرهیز از افراط و تفریط در دفاع از آرمان‌های مردم فلسطین را یک هوشیاری سیاسی خواند و گفت: منطقی نیست برای دفاع از مظلومیت فلسطین، ظلم دیکتاتوری چون هیتلر را توجیه کنیم.

جهت اطلاع آقای ظریف!

این شیوه حضور در فضای مجازی بیش از اینکه به مثابه شیوه ای از دیپلماسی عمومی تلقی شود، به عنوان عملی انفعالی تلقی می شود که ناخواسته منافع آن عاید صهیونیستها خواهد شد. در این میان این سئوال مطرح است که چرا وزیر محترم در مورد هولوکاستی که امروز در بحرین و عربستان بر علیه شیعیان این دو کشور رخ می دهد، چیزی نمی نویسد؟

واکنش شریعتمداری به موضع هولوکاستی ظریف

آقای دکتر ظریف ادعا کرده‌اند که «ایران هرگز هولوکاست را انکار نکرده است»! و توضیح نداده‌اند که ادعای ایشان بر اساس کدام «سند» یا شاهد و قرینه‌ای ابراز شده است؟ بدیهی است وزیر امور خارجه محترم کشورمان انتظار ندارند افسانه هولوکاست که غیر از ادعای «ساموئل سپرات» خاخام معروف فرانسوی هیچ سند دیگری برای اثبات آن وجود ندارد از سوی ایران اسلامی قابل پذیرش باشد!

محاکمه خبرنگاری به اتهام انکار هولوکاست

خبرنگار سوئیسی به اتهام نفی واقعه هولوکاست تحت پیگرد قضایی دادگستری این شهر قرار گرفت.

هولوکاست معلم آمریکایی را تعلیق کرد

معلمی در آمریکا در حالی به دلیل کم‌توجهی به هولوکاست از خدمت تعلیق شده است که پیش‌تر ساخت فیلم موهن علیه پیامبر اسلام(ص) از مصادیق آزادی بیان قلمداد شده بود.

آقای بروجردی! طرح مساله هولوکاست اشتباه نبود

ایشان همچنین در سال ۸۷ در سخنان آغازین سال در حرم رضوی تاکید کردند: «اسم حقوق بشر را می‌آورند كه ما پایبند حقوق بشریم! این حقوق بشر است؟ در مقابل آن كسی كه هولوكاست را مورد سؤال قرار بدهد، همه بسیج می‌شوند ـ دادگاه‌هاشان، دولتهاشان، روزنامه‌هاشان.

توهین به پیامبر آزاد، انکار هلوکاست ممنوع!

در شرایطی که شخصی چون «سام باسیل» به راحتی می‌تواند پیامبراسلام(ص) را مورد اهانت قرار دهد ، در بسیاری از کشورهای اروپایی حتی تردید در تعداد کشته‌های یهودیان در جنگ دوم جهانی می‌تواند مجازات های جدی بدنبال داشته باشد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.