شاغلان خارجی در انگلیس اعتصاب می‌کنند

هزاران نفر از جامعه شاغل خارجی در انگلیس که عمده آنان را لهستانی‌ها تشکیل می‌دهند، در اولین اعتصاب شاغلان مهاجر در انگلیس حضور می‌یابند.

همه‌پرسی دوم اسکاتلند برگزار نمی‌شود

نخست وزیر انگلیس برگزاری همه‌پرسی دوم استقلال اسکاتلند را پیش از سال ۲۰۲۰ میلادی غیرممکن دانست.

سفارت انگلیس در تهران بازگشایی می‌شود

وزیر امور خارجه انگلستان از بازگشایی سفارت این کشور در ایران تا پایان سال جاری میلادی خبر داد.

تعطیلات تابستانی همراه با ویلیام شکسپیر

کمپانی رویال شکسپیر انگلستان برنامه‌های متنوع و مختلفی را برای خانواده‌ها و علاقه‌مندان تئاتری در ایام تعطیلات تابستانی، تدارک دیده است.

تعداد واقعی بی‌خانمان‌های انگلیس

تحقیقات دانشگاه کمبریج نشان می‌دهد تعداد واقعی جوانان بی‌خانمان در انگلیس سه برابر آماری است که دولت انگلیس اعلام کرده است.

مسعود شجره، عدالت‌خواه اسلام‌گرا با زبان حقوق‌بشری

شجره نه‌تنها به سامان دادن حرکت در انگلیس ساکن آن است می‌پردازد، بلکه به سامان‌دهی حرکت‌های عدالت‌خواهانه درنقاط دیگر و هم‌چنین کار جبهه‌ای با گروه‌های دیگر معتقد است. سامان دادن حرکت‌های جمعی مثل کمک به شکل‌گیری کاروان‌های آزادی غزه، سامان دادن شبکه جهانی عدالت‌خواهان (UJN) متشکل از فعالان عدالت‌خواه اسلامی کشورهای مختلف و مداخله آن‌ها در موارد متعددی مثل منع حجاب در ترکیه، حصر غزه و…، راه‌اندازی کمپین با موارد مختلف در همه قاره‌ها نمونه این اقدامات است.

پیامی برای شکستن «محور تروریسم»

شهاب اسفندیاری در تحلیل نامه اخیر مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی نوشت:اینکه پیام رهبر انقلاب پیش از آنکه به رادیو و تلویزیون و مطبوعات داده شود، از طریق شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، نشان‌دهنده‌ی شناخت دقیق نسبت به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های نسل جدید فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات است.

4000 ایرانی از انگلستان اخراج‌ می‌شوند

منابعی در وزارت خارجه انگلستان می گویند وزیر کشور، مسؤول تأخیر در بازگشایی سفارت‌های ایران و انگلستان است و اقدامات او می‌تواند مذاکرات حساس برای بازسازی روابط دو کشور را به مخاطره اندازد.

القاعده برای انگلستان برنامه دارد

رییس آژانس امنیتی انگلستان «اِم‌آی‌فایو» هشدار داد که القاعده بنا دارد شمار زیادی از شهروندان را در انگلستان و دیگر کشورهای غربی قتل عام کند.

«فرار» لیام نیسن از زندان سینما

درام اجتماعی و غیرمتعارف «فرار»،توسط دو شرکت مستقل فیلمسازی لجندری پیکچرز و استودیو کانال دوباره سازی می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.