جریان‌شناسی رسانه‌ای هتک‌حرمت به پیامبر

سابقه جریان توهین به پیامبر(ص) از کجا آغاز می شود؟چرا برخی از جریانات رسانه ای در داخل بدان دامن می زنند؟ جایگاه رسانه در این توهین جهت دار چیست؟ اقدام متقابل ما، در دفاع از پیامبرمان، چه بوده است؟ جریان شناسی ضمنی این موضوع، می تواند دریچه تحلیلی متناسبی را برای ما باز نماید.

جنایت وحشیانه داعش را کدام دین و وجدان تایید می‌کند؟

خطیب موقت نماز جمعه تهران خطاب به داعش گفت: مسلمانان در برابر شما از خود دفاع می‌کنند آن وقت شما این آیه را که درباره پیامبر (ص) است مصادره می‌کنید؛ خلبان اردنی آمده بود تا شما را در برابر جنایاتتان کیفر کند چراکه شما هر کجا وارد شدید کشتار می‌کنید این حرکت وحشیانه را کدام دین و وجدان تایید می‌کند؛ شما آیه قرآن را زیر و رو کرده‌اید.

فهم راهبردی از علت توهین‌های غرب

زمانه‌ی ما زمانه‌ای است که با ساختن تصویر ذهنی، هم در جنگ سخت، فتح خاک می‌کنند و هم در جنگ نرم، فتح قلب.

رویکرد غرب جوابگوی فطرت انسان‌ نیست

عالم سنی افغانستان اهانت به پیامبر بزرگوار اسلام از سوی نشریه «شارلی ابدو» را محکوم و آنرا ترس از گسترش و ادامه موفقیت‌های اسلام در غرب عنوان کرد.

شماره جدید شارلی ابدو منتشر می‌شود

روزنامه‌نگار نشریه موهن فرانسوی «شارلی ابدو» روز دوشنبه طی پیامی در توئیتر از انتشار شماره جدید این نشریه هتاک در روز ۲۵ فوریه جاری خبر داد.

انتشار کاریکاتوری از پیامبر(ص) در روزنامه عرب

پس از آنکه یک روزنامه چاپ فلسطین کاریکاتوری از حضرت محمد (ص) چاپ کرد رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دستور تحقیق فوری داد.

آقای روحانی! سخن از کت و عینک نیست

«اگر آنجا ورزشکار ایرانی پیروزی به دست نیاورد، حریفان کف بزنند و کسی با آنها همصدا شود، آیا این موضوع نزد ایرانیان قابل قبول است؟ هیچکس نمی‌پذیرد تا تحت پوشش انتقاد برای حریف کف بزند»!

آقای نوبخت اندکی درنگ!

آقای سخنگو نباید صرفاً خوب سخن بگوید، البته همواره لبخندی ملیح بر لب داشتن و گشاده‌رویی شایسته می‌نماید. اما سخن خوب هم مورد انتظار است.

سکوت دولت برابر هتک‌حرمت پیامبر قابل‌قبول نیست

امام جمعه غرب تهران از پیاده‌روی وزیر امور خارجه کشورمان با «جان کری» در فرانسه انتقاد کرد و از دولت خواست که به مواضع منفعلانه خود برابر اظهارات مداخله‌جویانه مقامات غربی پایان دهد.

ساحت اخلاق و آزادی را نشانه رفته‌اند

جمعی از کارتونیست‌های ایرانی با انتشار بیانیه‌ای، توهین نشریه‌ فرانسوی به پیامبر اسلام (ص) را محکوم کردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.