برنامه مراکز اهدای خون در ماه رمضان

برنامه مراکز اهدای خون استان تهران در ماه مبارک رمضان از ۲۸ خرداد تا عید سعید فطر اعلام شد و 20 مرکز با آمادگی کامل در زمانهای مختلف در خدمت اهداکنندگان خون خواهند بود.

ایرانیان در نوروز چقدر خون دادند؟

مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران گفت: در ایام نوروز 48 هزار و 140 واحد خون اهدا شده و چون بهار فصل مراجعه برای اهدای خون است از نظر ذخایر خونی با کمبودی مواجه نیستیم.

نوبت‌دهی اینترنتی برای اهدای‌خون در محرم

وزیر بهداشت به مردم توصیه کرد با شرکت در طرح محرم تا صفر سازمان انتقال خون با ثبت نام اینترنتی و گرفتن وقت قبلی از اتلاف وقت خود پیشگیری کنند و امکان استفاده مناسب از فرآورده‌های خونی را فراهم کنند.

درخواست کمک انتقال خون تهران از مردم

سرمای بیش از حد هوا باعث شده است تعداد مراجعه کنندگان به پایگاه‌های انتقال خون کاهش یابد و مراکز درمانی با مشکلاتی روبرو شوند.

کاریکاتور: اهدای خون برای زلزله‌زده‌ها

خون که سهل است برای هموطن جان می دهیم

آذربایجان در انتظار کمک ایران؛ مجروحان خون می‌خواهند

آخرین گزارش‌های رسیده از آذربایجان شرقی، حاکی از آن است که به رغم اینکه امداد‌گران هنوز موفق به دسترسی به همه مناطق آسیب دیده نشده و طبیعتا شماری از هم‌وطنانمان ساعات گذشته را زیر آوار گذرانده‌اند، تا این لحظه حدود ۲۴۰ تن از همو‌طنانمان جان به جان آفرین تسلیم کرده‌اند و افزون بر آن، بیش از دو هزار نفر دیگر مجروح شده‌اند.

نظر رهبر معظم انقلاب در خصوص اهدای خون + عکس

اهدای خون که باعث نجات جان انسان‌ها می‌باشد، امری مستحسن و شایسته و خداپسند است و سزاوار است مومنین در انجام این امر کوشا بوده و حتی‌المقدور از این کار دریغ نورزند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.