مهم‌ترین حدیث امام رضا نزد اهل‌سنت

نویسنده کتاب «امام رضا علیه‌السلام به روایت اهل سنت» می‌گوید: زیارت امام رضا علیه السلام مختص به مسلمانان نبوده چه رسد به شیعه و سنی!

اهل‌سنت کشورفرصت هستند نه تهدید

در کشور ما از فرصت و ظرفیت اهل‌سنت برای انتقال و نفوذ بین‌المللی تفکر انقلاب اسلامی در میان ملت‌های مسلمان استفاده نمی‌شود و برخلاف نگاه امام خمینی و مقام معظم رهبری، بعضی از مسئولین به اهل‌سنت کشورمان همواره به نگاه تهدید نگریسته‌اند تا فرصت! این در حالی است که وجود اهل‌سنت آگاه و بابصیرت در کشور ما فرصتی طلایی برای مدیریت تحولات مذهبی جهان اسلام است.

طرح سعودی برای تغییر ترکیب جمعیتی لبنان

یک روزنامه لبنانی به نقل از منابع سیاسی آگاه از وجود طرح طائفی‌گرایی عربستان سعودی برای تغییر ترکیب جمعیتی لبنان به سود اهل سنت خبر داد.

«پسران دوزخ؛ فرزندان قابیل»؛ کتابی ضدوحدت

«پسران دوزخ؛ فرزندان قابیل» اگرچه کتابی است که مدعی « نمایش چهره واقعی داعش» است اما مطالعه آن نشان می دهد پیشتر در رد جریان تقریب مذاهب اسلامی و در رد عقاید اهل‌سنت است.

نامه های دانش‌آموزان اهل سنت به قاسم سلیمانی

جمعی از دانش آموزان اهل سنت روستای محروم “زیارت” واقع در هفتاد کیلومتری مشهدمقدس نامه‌های سرشار از محبت خود را در وصف حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوشته اند.

بیایید تانزانیا را الگوی خود قرار دهیم!

جالب تر و عجیب تر از این پدیده مدارس علمیه شیعی است که پذیرای اهل سنت است. حضور یک طلبه اهل سنت برای تحصیلات دینی در یک حوزه علمیه شیعی شاید پدیده بسیار شگفتی باشد که در این منطقه امری کاملا عادی است. حتی فارغ التحصیلان این حوزه علمیه را می توان به عنوان امام جماعات مساجد اهل سنت در مناطق مختلف مشاهده نمود.

حضور کاروان‌های اهل تسنن در راهیان‌نور

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت:در استان هایی که عزیزان اهل تسنن زندگی می‌کنند برنامه‌هایی تدارک دیده شد و امسال کاروان‌های ویژه‌ای برای راهیان نور در نظر گرفته‌ شد.

شیخ محمدتقی بهلول گنابادی کیست؟

شیخ محمدتقی بهلول سخنرانی کوبنده‌ای را علیه ماجرای کشف حجاب انجام داد و بعد از آن به افغانستان گریخت. دولت افغانستان به دلیل نداشتن گذرنامه وی را زندانی کرد. شیخ بیش از ۳۰ سال در زندان‌های افغانستان به بدترین شکل ممکن زندانی بود.

۸۰۰۰ نیروی اهل‌سنت در عملیات صلاح‌الدین

همراه با جوسازی‌ها و شیعه‌هراسی گسترده رسانه‌های وابسته به خط سعودی و غربی و تلاش برای تفرقه شیعه و سنی و طائفی جلوه دادن عملیات تکریت در عراق، خبرها از حضور بیش از ۸ هزار نیروی اهل سنت در این عملیات حکایت دارد.

مراقب خودت باش!

به قول دکتر محسن الویری که در این سفر ما را همراهی می‌کرد: «درباره حاصلخیز بودن منطقه سیستان و بلوچستان بسیار شنیده بودم ولی گمان نمی‌بردم که در این دیار هنوز بذر مهر نکاشته می‌توان مهربانی درو کرد»

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.