فوری / حمله مسلحانه به رژه نیروهای مسلح در اهواز

شاهدان عینی از تیراندازی به سوی جایگاه رژه در اهواز خبر می دهند. اخبار کامل و ویدئو های این حمله تروریستی در لینک زیر به صورت کامل دنبال کنید👇👇 https://t.me/joinchat/AAAAADwQgXDGOFNXruPhIw

روایتی از «رمضان» و عید فطر سال 61

روز ۱۴ تیر ۶۱ مینی‌بوس حامل نیروهای رزمنده به اهواز رسید. از سه‌راهی خرمشهر گذشت و در نزدیکی کارخانه نورد به سمت چپ پیچید و از روی ریل راه‌آهن سلانه سلانه وارد پایگاه شهید بهشتی شد.

دولت درباره عربستان تصمیم انقلابی بگیرد

نماینده اهواز در مجلس با بیان اینکه دولت باید درباره جنایت افسران سعودی نسبت به 2 نوجوان ایرانی تصمیم انقلابی و جدی بگیرد، گفت: دولت حداقل 2 سال حج عمره را تعطیل کند.

باید اهواز را از ایران جدا کرد!

در بحبوحه حملات عربستان سعودی و چند کشور دیگر به مردم یمن و کشتار آنان، شبکه العربیه در یادداشتی گستاخانه خواهان «جدا کردن اهواز از ایران» به منظور آنچه «دفاع از مردم و اراضی عربی» خواند، شد.

عکس: اعتراض خبرنگاران خوزستانی به ابتکار

در نشست خبری معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست در اهواز، خبرنگاران با ماسک حضور پیدا کردند

عکس: اعتراض نمادین نمایندگان خوزستان

نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز یکشنبه 26 بهمن‌ ماه پارلمان، در اعتراض به وضعیت نامناسب و آلوده هوا و عملکرد نامناسب دستگاه‌های ذی‌ربط در قبال این معضل، با «ماسک‌» در صحن علنی مجلس حضور یافتند.

ابتکار اگر توان کار کردن ندارید استعفا دهید

عضو هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: به خانم ابتکار پیشنهاد می‌کنم که اگر توان کار کردن ندارد از ریاست سازمان محیط زیست استعفا دهد.

عکس: حضور سعید جلیلی در اهواز

دکتر سعید جلیلی امروز همدوش و هم‌نفس با مردم انقلابی اهواز در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرد.

برای سلامت سالمندی چه باید کرد؟

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی​شاپور اهواز با اشاره به موج سالمندی در کشور در آینده​ای نزدیک، گفت: برای ارتقای سلامت سالمندان باید با راه​اندازی رشته سلامت سالمندی، به صورت علمی و کارشناسی در این حوزه اقدامات موثر انجام داد.

وبگاه مرکز تخصصی نماز رونمایی شد

وبگاه مرکز تخصصی نماز با عنوان «قنوت» همزمان با روز نهم ربیع‌الاول در حاشیه اجلاس سراسری نماز رونمایی شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.