مخالفت علنی با برجام برای ثبت در تاریخ

نیویورک‌تایمز نوشت: گرچه مبرهن است اوباما رای منفی کنگره به برجام را وتو می‌کند اما جمهوری‌خواهان می‌خواهند با رای‌‌گیری، مخالفت علنی خود را با توافق در تاریخ ثبت کنند تا تنها اوباما و هم‌حزبی‌هایش مسئول عواقب این توافق باشند

دیک چنی: اوباما مقصر بحران آوارگان است

معاون رئیس‌جمهوری سابق آمریکا اعلام کرد،باراک اوباما را مسوول سیل آوارگانی دانست که از سوریه می‌گریزند.

اوباما برای برجام با ۱۰۰ نماینده گفت‌وگو کرد

نشریه هیل با اشاره به تلاش‌های کاخ سفید برای جلب حمایت لازم از توافق هسته‌ای، نوشت این توافق مهم‌ترین دستاورد سیاست خارجی اوباماست.

پادشاه عربستان در آمریکا به‌دنبال چیست؟

رقابت ایران و عربستان تنها در کشورهای غرب آسیا خلاصه نمی شود، سعودی ها که خود را از نقشه تحولات منطقه ای و ورای آن عقب افتاده می دانند، به دنبال احیای آن به سبک جدید هستند.

جنگ‌های هفت‌گانه اوباما در جهان اسلام

جنگ های بوش در عراق و افغانستان ۴ تا ۶ تریلیون دلار روی دست شهروندان آمریکایی هزینه گذاشت و لذا اوباما وعده داد که هزینه‌‌ای برای اقتصاد بحرانی آمریکا نتراشد با این وجود او سبک جدید هفت جنگ علیه سوریه، عراق، پاکستان، یمن،‌ لیبی، سومالی و افغانستان به راه انداخت.

خرسندی ریاض از ضمانت‌ درباره برجام

وزیر خارجه عربستان سعودی می‌گوید کشورش از ضمانت‌های رئیس‌جمهور آمریکا درباره نتایج پایانی مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5 خرسند است.

آخرین وضعیت برجام در آمریکا

حمایت ۳۳ سناتور و بیش از ۷۰ عضو مجلس نمایندگان آمریکا از برجام موجب شده تا «اوباما» با خیالی آسوده روزهای باقی مانده تا ۱۷ سپتامبر را سپری کند و هراسی از رای منفی مخالفان به توافق هسته ای نداشته باشد.

اوباما:اختلاف با نتانیاهو موضوع خانوادگی است

رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی مداخله‌جویانه ادعا کرد که ایران بدون شک بخشی از پولی که در نتیجه لغو تحریم‌ها به دست می‌آورد را برای افزایش ظرفیت‌های نظامی‌اش صرف خواهد کرد.

اوباما استاد دانشگاه کلمبیا می‌شود!

«لی بولینگر» رئیس دانشگاه کلمبیا در اظهاراتی تاکید کرد که باراک اوباما پس از پایان دوره ریاست خود، به عنوان استاد در این دانشگاه مشغول به کار می‌شود.

پابرجا ماندن گزینه نظامی علیه ایران

رئیس‌جمهور آمریکا دو هفته قبل نامه‌ای به یکی از سناتورهای آمریکایی نوشت که تا حدی سیاست‌های واشنگتن پس از اجرای توافق هسته‌ای را روشن می‌کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.