حال ناخوش اورژانس بیمارستان ها

بازدید شبانه وزیر بهداشت از اورژانس بیمارستان های شلوغ تهران، با اولتیماتوم دو هفته ای به مسئولان این بیمارستان ها برای اصلاح بخش اورژانس همراه بود . حالا ۵۰ روز از آن اولتیماتوم گذشته است.

غیبت و دروغ در بروز حوادث نقش دارند

وزیر بهداشت با بیان اینکه برخی شهرها حتی یک تخت بیمارستانی هم ندارند درباره حوادث گفت: غیبت، دروغ، تبلیغ دروغ، شایعه و ناهنجاری‌های اخلاقی مستقیم و غیرمستقیم در بروز تروما (حوادث) نقش دارند. البته خودروهای معیوب هم وجود دارند و همان برخوردی که با یک قاتل می‌شود، باید با خودروی معیوب نیز بشود.

کیفیت آب تهران پایین است، آلوده نیست

استاندار تهران گفت: آب تهران آلودگی ندارند اما کیفیت آن پایین آمده است در گذشته ۳۰ درصد آب از چاه‌ها و ۷۰ درصد از سدها تامین می‌شد اما اکنون ۴۵ درصد از چاه‌ها و ۵۵ درصد از سدها تامین می‌شود.

سقوط هواپیما در خاک ایران تکذیب شد

اورژانس کشور رسما سقوط هواپیمایی با 280 مسافر در کشور را تکذیب کرد و اخبار منتشر شده را شایعه خواند.

دفاع از حریم عفاف و نوامیس قابل تقدیر است

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی پایتخت در خصوص خبر یکی از سایت‌های خبری که در روزهای گذشته منتشر شد، توضیحاتی را عنوان کرد.

ماموریت هر 10 ثانیه یکبار اورژانس

سخنگوی اورژانس کشور با بیان اینکه نیروهای این سازمان هر 10 ثانیه یکبار ماموریت دارند گفت: هر 40 کیلومتر یک پایگاه اورژانس در کشور وجود دارد.

آقای وزیر بهداشت! این گزارش را بخوانید

این وضعیت بود تا اینکه عاقبت یکی از نزدیکان موفق شد در وزارت بهداشت از یکی از مسئولان کمک بخواهد. آنجا بود که پرسنل کمي به خودشان آمدند. انگار که فهمیده باشند ما آنقدر هم بی‌کس و کار نیستیم و کسی هست که هوای کارمان را داشته باشد،

بیماران در آمبولانس معامله می‌شوند!

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور نیز دراین‌باره اظهار داشت :«بیماردزدی آفتی است که هرچند ناچیز اما در میان آمبولانس‌های خصوصی اتفاق می‌افتد». این در حالی است که: «برای مقابله با آمبولانس‌های متخلف خلأ قانونی داریم».

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.