گزارش تصویری: تفریحات سالم بچه‌ پولدارها

گذراندن اوقات فراغت بر اساس علايق فردی موجب تقويت بهداشت روانى شده و چگونگى گذراندن اوقات فراغت تا حدود زيادى مى‌تواند نشانگر ويژگى‌هاى فکرى و فرهنگی فرد در زندگی باشد.

اوقات فراغت در شماره 26 «حلقه وصل»

نشریه حلقه وصل در این شماره با یک پرونده ویژه درباره اوقات فراغت در تابستان به سراغ چندین مجموعه و موسسه فرهنگی مردمی در سراسر کشور رفته است. همچنین موضوع دلایل قانون‌گریزی در ایران را در این شماره نیز ادامه داده است.

توصیه امام رضا(ع) درباره اوقات فراغت

در فرهنگ اسلامی از لحظات عمر به عنوان فرصت هایی طلایی و نعمت های بی بدیل یاد شده است که در صورت هدر دادن آن دیگر قابل بازگشت نبوده و قابل جبران نیست.

کاریکاتور: ماجرای اوقات فراغت!

ماجرای اوقات فراغت محصلین در تابستان!

گزارش تصویری: اوقات فراغت کودکان در بسیج

برنامه های پایگاه های بسیج مکان مطمئن و مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان است.

قلیانی‌های تهران، روزانه دو میلیارد تومان دود می‌کنند

هزينه ماهانه مصرف قليان براي هر ايراني حدود 215 هزار ريال است بدين ترتيب اين هزينه روزانه از 2 ميليارد تومان براي مصرف‌كنندگان قليان در تهران تجاوز مي‌كند.

اوقات فراغتی که نداریم

زمانیکه از اوقات فراغت سخن به میان می آید نا خودآگاه توجه همگی ما به گروهی از جوانان و نوجوانان جامعه که در تعطیلات هستند و درس و کلاسشان تعطیل شده است، معطوف می شود اما باید بدانیم حقیقت این نیست!

طرح «عمو روحانی» در روستاهای خراسان رضوی اجرا شد

معاون فرهنگی ـ آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از اجرای موفق طرح ابتکاری «عمو روحانی» در قالب کاروان دین، نشاط، زندگی در روستاهای این استان خبر داد.

وقتی شخصیتهای مجازی همبازی کودکان امروزی می شوند

کودکانی که به طور دائم به بازی رایانه ای مشغولند، درونگرا می شوند و در برقراری ارتباط اجتماعی با دیگران ناتوان. این روحیه انزواطلبی خود سرآغازی است برای بروز ناهنجاری های اجتماعی.

ذهنیت موسمی و فشار بر حلقوم اوقات فراغت

انصاف آن است که بگوییم امروز وقتی یک گزارش‌نویس می‌خواهد درباره آلودگی هوا بنویسد، حس یک فسیل‌شناس را دارد، آن‌قدر درباره آلودگی هوا، عوامل، آسیب‌ها و حتی راهکارهایش مطلب نوشته و گفته شده که تقریبا فعالان رسانه‌ای و مخاطبان از حفظ هستند بنابراین ورود به حیطه آلودگی هوا بی‌شباهت به ورود به سایت و منطقه باستان‌شناسی نیست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.