تبريك سالگرد تاسيس «روزآنلاین» به وهابيون!

روزآنلاینکه در فرانسه تاسیس شده و از کابینه هلند ارتزاق می‌کند و از اسرائیلی‌ها خط می‌گیرد و با وهابیون حشر و نشر دارد یک سایت خبری مستقل و متشکل از گروهی خبرنگار و سیاسیون با خط فکری برانداز و همسو با سردمدارن رژیم صهیونیستی است که برخی نمایندگان مجلس و مسئولین دوست دارند با آن مصاحبه کنند!

شغل جدید عطاءا… مهاجرانی در اتریش

گفته می‌شود درباره برنامه‌های این مرکز یک هیئت ۹ نفره از نمایندگان ادیان مختلف از جمله کاتولیک‌ها، اوانجلیک‌ها، پروتستان‌ها، ارتدکس‌ها، سنی‌ها، شیعیان، وهابی‌ها، یهودیان، بودایی‌ها و هندو‌ها تصمیم گیری می‌کنند و «فیصل عبدالرحمن معمر» وزیر سابق آموزش دولت سعودی به عنوان دبیرکل این مرکز، مهاجرانی را به عنوان نماینده شیعیان در این هیات ۹ نفره تعیین کرده است.

«اشتباه کردم از ایران فرار کردم»

حالا می‌بینی طرف از سن چهل سالگی دیگر اصلاً کاری به سیاست ندارد، در فرنگ هم جا نیفتاده، دائم هم ناله می‌کند. خوب برگرد وطن. یکی در معرض اعدام بوده، حالا ۲۰ سال گذشته، نه خودش دیگر به گذشته اعتقاد دارد و نه دولت

پخش مستند «نفوذ وزارت اطلاعات در اپوزيسيون خارج‌نشين» امشب از شبكه يك

مستند نفوذ محمدرضا مدحي از نيروهاي مرتبط با دستگاه‌هاي امنيتي جمهوري اسلامي ايران در اپوزيسيون خارج نشين، امشب بين ساعت 20 تا 22 از شبكه يك سيما پخش مي‌شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.