نامه اکبر ترکان به آخوندی پیرامون ده ونک

خانه‌های سازمانی متعلق به مردمی است که بیش از ۵۰ سال است در آن ساکن‌اند و باید به مردم واگذار شود.
در اسنادی که به دست جنبش عدالت خواه دانشجویی رسیده است، نامه های وزرای مختلف در دوران آقای هاشمی، خاتمی و احمدی نژاد به چشم می خورد که همگی بر طبق قوانین مصوب کشور بر لزوم واگذاری خانه‌ها به بازنشستگان و شاغلین ساکن ده ونک تاکید کرده اند

مناظره‌ای برای عملکرد دولت در اقتصادمقاومتی

یک کارشناس اقتصادی و استاد دانشگاه گفت: مناطق آزاد از جمله موارد انتقادی است چرا که طبق نظام اقتصاد جهانی مناطق آزاد باید مبادی خروج و صادرات باشند که متأسفانه در کشور ما این مناطق فقط مبادی ورود کالا شده‌اند.

آیا بلایی که سر دانش هسته‌ای آمد، در عرصه فضایی تکرار می شود؟

در حالی که ایران در عرصه فناوری های هسته ای جزو کشورهای تراز اول جهان محسوب می شود و علیرغم همه تحریم ها، دستاوردهای قابل توجهی در این باره داشته است، طی یک سال و نیم از آغاز به کار دولت یازدهم تاکنون سرپرستی این سازمان همچنان به عهده «ابوالمشاغل دولت اعتدال» یعنی اکبر ترکان است که در افکار عمومی بیش از آنکه به عنوان یک چهره علمی شناخته شده باشد به خاطر اظهارات توهین آمیزش درباره توانمندی های کشور به عنوان سمبل «ما نمی توانیم» شناخته شد و معروف است.

مسکن مهر را به محله مهر تبدیل کنیم

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با بیان اینکه با وجودی که عرضه مسکن در بازار وجود دارد اما مردم توان خرید نداشته و بانک ها هم توان و منابع پرداخت وام در اختیار ندارند گفت:با حل مشکلات باید در آینده مسکن مهر را به محله مهر تبدیل کنیم.

طنز: شکایت بریاني‌های اصفهان از تركان!

دنیا دیده بهتر از ندیده است- راستش را بخواهید این ضرب المثل از بچگی، خیلی به گوشمان خورده بود، اما شاید ارزش و اهمیت آن را تا به حال با این دقت، تحت بررسی و کاوش قرار نداده بودیم…

ترکان نیمی از مردم ایران را بی‌قانون خواند

این ژست قانونگرایی در حالی است که ترکان ام‌المشاغل کابینه محسوب می‌شود و در ماجرای شرکت نفتی پترو پارس نیز تحت مدیریت وی انواعی از تخلفات حقوقی و قانونی رخ داده بود.

جزئیات هدفمندی یارانه ها در بودجه 93

دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: رئیس جمهور برای پرداخت یارانه‌ها به صد در صد جامعه خواستار مطالعات بیشتری شدند برای آنکه ممکن است اقشاری را که باید به آن‌ها کمک شود، به عنوان اقشار هدف مورد توجه قرار دهند.

جزایر خلیج فارس منطقه آزاد می‌شوند

مشاور عالی رئیس‌جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد با بیان اینکه ۵ منطقه جدید به عنوان مناطق آزاد پیشنهاد شده است، گفت: یک پیشنهاد جدی هم مطرح شده است تا همه جزایر خلیج فارس را به مناطق آزاد تبدیل کنیم.

نگاهی انتقادی به گزارش ۱۰۰ روزه رئیس‌جمهور

آقای روحانی در حالی چنین سخنی را به زبان می‌آورد که در سی خرداد همین سال آقای ترکان از دولت قبل به خاطر اقدام خوبی که در مورد کالاهای اساسی انجام داده بودند تشکر کرد و گفت: « آقای احمدی نژاد فرمودند وزرای دولت با دکتر روحانی از طریق آقای بقایی همکاری داشته باشند. از طرف دکتر روحانی هم بنده ماموریت پیگیری این موضوع را قبول کردم.رسیدگی به برخی امور فوری در اولویت مباحث ماست. البته دولت خودش وارد بعضی از این مسائل مثل تامین کالاهایی اساسی شده است که این کار را به خوبی انجام داده است و توانسته به موقع خریدهای لازم را انجام دهد.

پرونده پرواز ایران – آمریکا در دست کیست؟

دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد گفت: تا زمانی که سرپرست شورای عالی ایرانیان خارج از کشور بودم موضوع پرواز مستقیم ایران -آمریکا را پیگیری می‌کردم اما اکنون معاونت اجرایی این موضوع را پیگیری می‌کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.