گزارش تصویری: پشت صحنه رسوایی ۲

فیلم‌سینمایی «رسوایی 2» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی و با بازی اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا، مهران رجبی، فخرالدین صدیق شریف، امیر نوری، اسماعیل خلج و سحر قریشی از شنبه 10 مردادماه فیلمبرداری خود را شروع کرده است.

عکس: گریم اکبر عبدی در رسوایی۲

مسعود ده‌نمکی کارگردان کشورمان تصویری از گریم اکبر عبدی در فیلم سینمایی رسوایی 2 را در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد.

۱۵ مرداد «رسوایی ۲» کلید می‌خورد

چندی است که مسعود ده‌نمکی در پیش‌تولید فیلم سینمایی «رسوایی 2» به سر می‌برد و در تدارک این است که هر چه زودتر فیلم‌برداری این فیلم سینمایی را آغاز کند.

رسوایی اکبر عبدی برای بار دوم

فیلم سینمایی «رسوایی»۲ جدیدترین ساخته مسعود ده نمکی مراحل پیش تولید را سپری می کند. این فیلم مانند «رسوایی۱» کم پرسوناژ است.

اکبر عبدی: در ایران می‌مانم

فقط برای مدت کوتاهی به منظور استراحت به ترکیه سفر کردم و قصدی برای اقامت در این کشور ندارم؛ چرا که در ایران سلطان هستم و همچنان به فعالیت در عرصه سینما ادامه می دهم.

«چ» و «سربه‌مهر» نوروز در تلویزیون

شبکه یک سیما فیلم‌های سینمایی مختلف و متنوعی از سینمای ایران و دنیا برای پخش در نوروز در نظر گرفته است.

محاکمه‌ی جناح فرهنگی مومن در رسانه‌ی ملی

این روزها دیدن تالک‌شوهای وطنی که با مناسبت و بی‌مناسبت روی آنتن می‌روند، فقط و فقط بر یک نکته صحه می‌گذارد: «مجری سالاری»، اعمال سلائق سیاسی مجریان در اداره‌ی برنامه و نبود نظارت.

ده‌نمکی «همشهری‌ها» را می‌سازد

طبق خبری که ده‌نمکی در وبلاگش منتشر کرده است در حالی که سریال «معراجی‌ها» این شب‌ها روی آنتن می‌رود مسعود ده‌نمکی تصمیم گرفته قسمت دوم «رسوایی» را با عنوان «همشهری‌ها» بسازد.

اکبر عبدی در «رسوایی 2» بازی می‌کند

مسعود ده نمکی کارگردان و تهیه‌کننده سینما که این روزها فیلم سینمایی «معراجی ها» را در سینماهای کشور روی پرده دارد در حال نگارش فیلمنامه جدیدی است که می‌توان آن را ادامه فیلم سینمایی «رسوایی» دانست؛ مساله‌ای که خودش هم در یک برنامه تلویزیونی بدان اشاره کرد.

اکبر عبدی و جواد هاشمی به معراجی‌ها آمدند

اکبر عبدی پنجمین همکاری خود را با مسعود ده‌نمکی آغاز کرد و جلوی دوربین این کارگردان قرار می‌گیرد و همچنین سیدجواد هاشمی نیز که پیش از این با ده‌نمکی چندین همکاری داشته به جمع بازیگران «معراجی‌‌ها» پیوست.