چرا طائب از وزارت اطلاعات برکنار شد؟

رییس سازمان اطلاعات سپاه کیست؟
نقش هاشمی در برکناری طائب چه بود؟

واکنش‌ ضرغامی به خاطره هاشمی

شخصاً و فارغ از مسئولیت حقوقی گذشته‌ام، هاشمی دهه 60 و احمدی‌نژاد دوره نهم را بیشتر می‌پسندم؛ معتقدم به هر میزان که مسئولین از رهنمودهای رهبری فاصله بگیرند، از کارآمدی آنان کاسته می‌شود.

رفسنجانی منتقدینش را چگونه توصیف می‌کند؟

آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس هیئت موسس و هیئت‌امنای دانشگاه آزاد و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیروز در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد، در ادامه اهانت‌های خود به منتقدانش، درباره پایان جنگ تحمیلی و موضوع “جام زهر” گفت که “حالاآدم‌های تازه وارد نمی‌فهمند و درباره قطعنامه می‌گویند که جام زهر به امام نوشاندند.”

دلیل اهانت مرعشی و هاشمی به مخالفانشان

هرچند چنین اظهارنظرهای عجیب و “بی‌شرف” خواندن هواداران یک رقیب سیاسی را حتی در ادبیات جوامع نزدیک به انسان‌های اولیه نیز شاید به سختی بتوان یافت، با این حال این اولین توهین یک شخصیت‌ سیاسی در این جناح نیست. پیش از این نیز آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مخالفان سیاسی خود را به قصد تحقیر، “روستایی” خطاب کرده بود.

سیاستمدارانی که در اینستاگرام صفحه دارند

رشد و گسترش شبکه‌های اجتماعی در چند سال اخیر و همچنین ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد این شبکه‌ها به لحاظ تسهیل و تسریع برقراری فرآیند ارتباط، موجب شده است تا سیاستمداران همچون سایر اقشار جامعه به فعالیت در این شبکه‌ها روی بیاورند.

استراتژی آمریكا نفوذ مثل خوره داخل انقلاب است

انقلاب همیشه در مسیرش به نواقصی برخورد می كند، در این موقع انسان دو راه دارد یا سازش كند به طور مثال با آمریكا بسازد یا با ارتجاع منطقه بسازد و با شهوتران ها بسازد برای اینكه مخالف نداشته باشد این می شود یك آسایشی كه زحمت در آن نیست اما این انقلاب اسلامی نیست [و باید در مقابل كاستی ها مقاومت كرد و تن به سازش نداد]

خانواده‌هاشمی؛تبدیل‌مجرم‌اقتصادی‌به‌سیاسی

خبرگزاری تسنیم: عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه استراتژی خانواده آقای هاشمی راجع به مهدی تبدیل مجرم اقتصادی به سیاسی است، گفت: فیلم هندی ساختن از مراسم بدرقه هم در همین راستاست.

مهدی هاشمی چه کسی را ذبیح خود کرد؟

مهدی هاشمی، فرزند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، روز یکشنبه گذشته در هنگام ورود خود به زندان اوین برای گذران مدت حبس، متنی را خواند که معنای قابل تأملی در آن وجود دارد

هاشمی پای به میدان انتخاباتی دیگر می‌گذارد

اعلام کاندیداتوری هاشمی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری از سوی رسانه‌های حامی وی نیز با هدف طرح وی به عنوان رئیس آینده مجلس خبرگان انجام می‌شود این درحالی است که هاشمی در حال حاضر به صندلی غیر از صندلی ریاست مجلس خبرگان تکیه می‌زند.

لاریجانی هرگز در حلقه رفسنجانی نبوده است

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به بی‌اعتمادی ملت ایران به نظام سلطه و انجام وظیفه مجلس در زمینه سند برجام گفت: لاریجانی هیچ‌گاه در حلقه رفسنجانی نبوده و در خط امام و رهبری است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.