خروج فاجعه مزارشریف از بایکوت+ عکس

فیلم سینمایی «مزارشریف» به کارگردانی حسن برزیده از چهارشنبه هجدهم شهریورماه در سینماهای تهران و شهرستان به روی پرده خواهد رفت.

آغاز اکران «مزار شریف» از اوایل شهریور

فیلم سینمایی «مزار شریف» به کارگردانی حسن برزیده اوایل شهریور ۹۴ در سینماهای تهران و شهرستان اکران می شود.

آخرین اخبار اکران انیمیشن شاهزاده روم

داستان انیمیشن شاهزاده روم درباره پرنسسی مسیحی و پاک‌دامن به نام ملیکا است که سرنوشت وی به گونه ای رقم می خورد که به بلاد اسلامی عظیمت کرده و در نهایت مادر امام عصر عجل‌الله می‌شود.

اکران منطقه ای فرصتی برای دیدن عماری ها

مسئول دبيرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار از اکران‌های مردمی طرح «خیبر» همزمان با سی و چهارمین سالگرد هفته دفاع مقدس در بيش از 1500 نقطه از سراسر کشور خبر داد.

حكميت بدعت ارشاد براي اكران فيلم حامي‌فتنه

معاون ارزشيابي و نظارت سازمان سينمايي ضمن هم سُرايي و تكرار مدعاهاي معاون وزير در دفاع از يك فيلم مدافع و منادي دروغ‌ها و اتهامات كذب فتنه‌گران به نظام در جريان فتنه سال 88، به شكلي غير قابل توجيه و منطقي تمام همّ و غمّ‌شان را به كار گرفته‌اند تا به هر ترفندي كه شده فيلم «عصباني نيستم» را اكران عمومي كنند!

تلاش سازمان‌سینمایی برای اکران توقیفی‌ها

این‌که برای نادیده گرفتن خط قرمزها از سوی فیلم‌های توقیفی یا حاشیه‌دار نظرسنجی گذاشته‌ شود یا فضاسازی صورت‌ گیرد به هر شکل و با هر شیوه‌ای ناپسند است و حتی موجب تشکیک در نگاه فرهنگی متولیان سینمایی خواهد شد.

اکران «اینجا شهر دیگریست» در لانه جاسوسی

فیلم سینمایی «اینجا شهر دیگریست» به کارگردانی احمدرضا گرشاسبی و تهیه‌کنندگی سعید سعدی، فردا ـ دوشنبه ۱۶ تیر ـ در محل لانه جاسوسی اکران می‌شود.

توهین به مردم به بهانه فروش معراجی ها

قلم به دست‌هایی که معمولا دم از حق انتخاب و آزادی مردم در انتخاب محصولات فرهنگی می‌زنند، این روزها در فضای مجازی به جای نقد فیلم «معراجی‌ها» به مخاطب‌های این فیلم فحاشی می‌کنند.

«چ» از فردا با 48 سالن اکران به سینما می‌آید

جدیدترین اثر ابراهیم حاتمی‌کیا از فردا در ۴۸ سالن سینمایی تهران و شهرستان‌ها اکران خود را آغاز می‌کند.

وقتی ده‌نمکی خلاف جریان آب شنا می‌کند

«معراجی‌ها» مسعود ده‌نمکی این روزها در حالی مرز فروش یک میلیاردی را تنها طی 11 روز پشت سر گذاشته است که معمولاً اکران اسفندماه و ماقبل اکران نوروز، فصل ذبح فیلم‌ها در گیشه است و با توجه به گرفتاری‌های مردم در روزهای پایانی سال، فیلم‌های اکران شده در این ایام شانسی برای موفقیت در گیشه ندارند