آشفته بازار اکران فیلم‌های‌ایرانی

در سینمای‌ایران گاه اتفاقات بامزه‌ای رخ می‌دهد که خودش می‌تواند سوژه یک فیلم باشد! در حال حاضر دو فیلم کمدی به کارگردانی «آرش معیریان» بر پرده‌های سینما جا خوش کرده‌اند؛

دانشگاه‌ها میزبان «تنهای تنهای تنها» شدند

غلام‌رضا فرجی، مسوول پخش حوزه هنری گفت: فیلم «تنهای تنها تنها» با همکاری بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دانشجویان در دانشگاههای کشور اکران می‌شود.

آخرین خبرها از «تنهای تنهای تنها»

فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» به کارگردانی احسان عبدی‌پور روی پرده سینماهای تهران و شهرستان‌ها رفت.

اکران مستند «نبرد خاموش» در دانشگاه تهران

اکران این مستند با حضور نادر طالب زاده کارشناس رسانه و دبیر جشنواره افق نو برگزار می شود.

«ترنج» به دام «دربند» افتاد!

کارگردان «ترنج» گفت: این فیلم قرار بود چهارشنبه این هفته اکران شود که به دلیل اکران «دربند»، با 3 هفته تاخیر به روی پرده سینماها خواهد رفت.

اکران زودتر از موعد فیلم‌های عید فطر

«حبیب کاوش» سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره جلسه امروز شورا گفت: جلسه شورای صنفی نمایش امروز برگزار شد. در این جلسه مقرر شد که فیلم‌های اکران عید فطر که پیش از این مشخص شده است یک هفته زودتر در سینماها به نمایش گذاشته شود.

نام فیلم‌های اکران عید فطر اعلام شد

قرارداد اکران فیلم‌های “دهلیز” در آزادی، “هیس! دخترها فریاد نمی زنند” در آفریقا، “جا به جا” در عصرجدید، “فرزند چهارم” در قدس و “هیچ‌کجا، هیچ‌کس” در گروه سینمایی استقلال به ثبت رسید.

اکران‌های عید فطر مشخص شد

برنامه اکران عید سعید فطر امروز در جلسه شورای صنفی مشخص شد.

انتخابات؛ زمانی برای پخش غیرقابل پخش‌ها!

تجربه‌ی انتخابات یازدهم ریاست جمهوری نشان داد که رسانه‌ی ملی و مدیران سینمایی، با آگاهی از تحت الشعاع قرار گرفتن تمام حوزه‌های خبری غیرمتربط با انتخابات، می‌توانند بدون کوچکترین اعتراضی انبوهی از سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی حساسیت‌برانگیز را روانه‌ی آنتن یا پرده‌ی سینماها کنند؛ بی‌آنکه هیچ‌گونه حساسیتی برانگیخته شود.

«گلوگاه» زبان مادری را گرفت!

رئیس موسسه فیلمسازان مولود گفت: فیلم «گلوگاه» از هفته آینده جایگزین «زبان مادری» در سینمای گروه آزادی می‌شود.