جشنواره عمار نوید تمدن نوین اسلامی است

جشنواره عمار نشان داد که با دست خالی اما دلهایی مملو از ایمان و توکل و با تلاش و ممارست در مسیر حق، علی رغم همه نامهربانی ها و بی توجهی کرسی نشینان عمارت فرهنگ، می توان با تکیه بر فطرت پاک انسانها و عزم و اراده توده ی مردم بر قله های رفیع فرهنگ و هنر ایستاد و بر پرچمداری تمدن نوین اسلامی در این عرصه با افتخار فخر فروخت.

زاهدان میزبان اولین اکران مردمی عمار

عالان فرهنگی شهرستان زاهدان در حالی اکران های مردمی جشنواره عمار در استان را کلید می زنند که هنوز ده روز تا افتتاح رسمی جشنواره عمار در کشور باقی مانده است.

آهنگران: جشنواره عمار خلوص دفاع مقدس را دارد

بخش اکران‌های مردمی بخشی ویژه در جشنواره عمار است چرا که جشنواره‌های دیگر اگر در اکران فیلم‌های خود محدودیتی دارند جشنواره عمار تمایز خود را در این می‌بیند که مردم ایران در هر جا که باشند می‌توانند فیلم‌های این جشنواره را اکران کنند.

صادق آهنگران دبیر اکران‌های مردمی جشنواره عمار شد

حاج صادق آهنگران که در سالهای دفاع مقدس با نواهای حماسی خود، مشوقِ و ترغیب کننده ی حمایت مردم و حضور رزمندگان در جبهه های نبرد حق علیه باطل بود، وظیفه دبیری اکران های مردمی پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار را بر عهده گرفت.

ماه رمضان یعنی ماه عبادت و پخش فیلم در مسجد جامع!

شاید پخش فیلم در یک ساعت و یک روز و یک شب آسان باشد اما نمایش فیلم در هر روز از ماه مبارک را نمی توان ساده گرفت، مخصوصاً اگر در ماه مبارکی باشیم که حجم فعالیتهای مساجد به خودی خود زیاد می شود و اضافه کردن یک برنامه ثابت نیم ساعت تا 45 دقیقه ای به هر روز چندان آسان نباشد، اما این اتفاق چه دشوار و چه آسان در مسجد جامع دهلران افتاد و نمازگزاران هر روز قبل از نماز ظهر و عصر یکی از فیلمهای جشنواره عمار را تماشا کردند.

اکران‌ مردمی جشنواره عمار در مراغه

اکران های مردمی چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار علاوه بر تهران در شهر‌ها و روستاهای کشور نیز آغاز گردیده است. این تصاویر متعلق به اکران فیلم‌های جشنواره عمار در حسینیه جانثاران سیدالشهدای مراغه می‌باشد.

«عمار» از ساز و کار مردمی استفاده می‌کند

از یک خانه شهید در مشهد تا فلان پارک در دامغان تا یک مسجد و یا دانشگاه با وسایل ساده از یک یارانه شخصی و لب‌تاپ تا اقدام فعالان دانشجویی برای گرفتن سالنی با 400 نفر دانشجو تنوع اکران‌های ما را نشان می‌دهد.

فراخوان اکران مردمی سراسری شهید نادر مهدوی

دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان اقدام به تهیه و توزیع بسته فیلم های جشنواره عمار با موضوع بازخوانی توطئه های آمریکا علیه ملت ایران جهت اکران مردمی نموده است.

فیلم های برگزیده جشنواره عمار وارد بازار شدند

دبیرخانه دائمی جشنواره مردمی فیلم عمار به دلیل استقبال گسترده از اکران های مردمی، به منظور سهولت دسترسی علاقه مندان به فیلم های برگزیده جشنواره عمار بسته ای را شامل برخی فیلم های برگزیده سه دوره گذشته راهی بازار کرده است.

جبهه فرهنگی انقلاب درگذشت حجت الاسلام غفوری را تسلیت گفت

دست‌اندرکاران جشنواره عمار که کمتر از یک ماه پیش از صفا و صراحت و همت آن مرحوم در همایش یک روزه خود بهره برده و به حضور چنین عناصری در عرصه مدیریت فرهنگ دینی و انقلابی امید بسته بودند، این ضایعه را خسارتی برای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی دانسته و امید دارند مشی و مرام آن بزرگوار در سطوح مختلف مدیریت فرهنگ دینی مورد توجه و الگو قرار گیرد.