مجروحیت پلیس‌اکوادور در‌ شورش ضد‌دولتی

فرمانداری ایالت «مورونا سانتیاگو» اکوادور اعلام کرد که در پی درگیری نیروی پلیس اکوادور با تظاهرات‌کنندگان این کشور 11 نفر از نیروهای پلیس زخمی شدند.

جنگ سرد علیه چپ‌گرایان در حال وقوع است

رئیس‌جمهور اکوادور از وقوع جنگ سرد جدیدی علیه چپ‌گرایان آمریکای لاتین با هدف نابودی آن‌ها خبر داد.

انتقاد از بی عدالتی در دیدار با پاپ

رئیس‌جمهور اکوادور ضمن انتقاد از سیاست‌های یک بام و دو هوای قدرتمندان، از بی‌عدالتی در نظم نوین جهانی انتقاد کرد.

۳۰ دلار به ازای شرکت در تظاهرات اعتراضی

اپوزیسیون‌ اکوادور به مردم در ازای شرکت در تظاهرات شهر گوایاکیول و اعلام مخالفت با قانون اخیر ارث پیشنهاد پرداخت مبلغ ۳۰ دلار را داد.

کودتای نرم در اکوادور

شبکه ونزوئلایی تله‌سور گزارش داد مرحله نخست کودتای نرمی که طی دو هفته گذشته در اکوادور شکل گرفته، وارد مرحله اجرایی شده است.

گزارش تصویری: گرافیتی اکوادوری‌ها در حمایت از غزه

جمعی از هنرمندان و فعالین اجتماعی اکوادور در برنامه ای هنری برای همبستگی با مردم فلسطین، اقدام به نقاشی برخی دیوارهای پایتخت این کشور با تصاویر مرتبط با مقاومت در غزه و فلسطین کردند.

برای رابطه با ایران از هیچ‌كس اجازه نمی‌گیریم

رییس جمهوری اكوادور با تاكید دوباره بر گسترش روابط كیتو – تهران تاكید كرد كه كشورش برای گسترش روابط با ایران از كسی اجازه نخواهد گرفت.

اکوادور؛ یک سال پس از کودتای پلیسی

در تجمع اصلی این سالگرد که در خیابان «شیریس» شهر کیتو برگزار شد بیش از ۱۰۰هزار نفر از هواداران «کورئا» با اعلام حمایت از وی و دولتش خواهان برداشته شدن مصونیت قضایی از متهمان اصلی کودتا شدند.

جوانان اکوادوری پرچم آمریکا و اسرائیل را به آتش کشیدند

در پایان راهپیمایی روز جهانی قدس که برای دومین روز در بزرگترین شهر اکوادور برگزار شد جوانان و دانشجویان شرکت‌کننده به نشانه همبستگی با ملت فلسطین پرچم آمریکا و اسرائیل را به آتش کشیدند.

تصاویر: روز قدس در اکوادور

اکوادور کشوری در شمال غربی آمریکای جنوبی است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.