پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

راویت جان کری از «هیچوقت یک ایرانی را تهدید نکنید»

این تصمیم برای لحظه‌ای مثل حالا صرفنظر کردیم و این کارتی بود که ایالات متحده در جیب عقب ما گذاشته بود. حالا وقتش بود که آن را بازی کنیم. کریس توصیه کرد: “اینها آدم‌های چندان اثرگذاری نیستند. ممکن است [خروج این افراد از فهرست تحریم‌ها] کافی نباشد.”. اما من می‌دانستم که چیزی که اهمیت داشت ژست این مسئله و احترام گذاشتن به تصمیم‌های سختی بود که ایرانی‌ها گرفته بودند

بهبود اقتصادی برای «از ما بهتران»

در زمان آغاز به کار دوبلازیو حدود «پنجاه و سه هزار نفر» بی خانمان در نیویورک زندگی می کرد که ارقام جدید به این معناست که شمار آنان «ده درصد» افزایش داشته است. جالب این است که در یک دوره شاخص سهام «اس.اند.پی 500» و شمار بی خانمان ها همزمان 10 درصد زیاد شده اند!

سوم مارس به جنایتکار جنگی،نه بگویید

«کمپین همبستگی با ایران – آری» در آستانه حضور نتانیاهو در کنگره آمریکا با صدور بیانیه‌ای خواستار برگزاری تظاهرات در سوم مارس در مخالفت با این اقدام و لغو بدون قید و شرط همه تحریم‌های ایران شد.

کشف پیشرفته‌ترین ویروس جاسوسی تاریخ

مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای از کشف پیشرفته‌ترین جاسوس‌افزار تاریخ خبر داد که در کشورهای مختلف از جمله ایران نفوذ کرده و هدف آن نفوذ به تاسیسات مخابراتی و هسته ای است.

آیا ایالات‌متحده همچنان یک‌دیگ‌جوشان است؟

اگرچه گفته می شود که ایالات متحده به لحاظ فرهنگی یک دیگ جوشان است، اما این کشور در حال حاضر دارای مهاجرینی است که همچنان بر فرهنگ خود پایبند هستند و ترجیح میدهند تا فرهنگ سرزمین مادری خود را حفظ کنند.

از برنامه «فونیکس» تا آموزش «ساواک»

پایگاه تحلیلی «کانترپانچ» نگاهی دارد بر نقش سیا در شکنجه‌گری در سراسر دنیا، در دولت‌های دموکرات یا جمهور‌ی‌خواه در نیم‌قرن اخیر ایالات متحده و به بررسی پیامدهای این سیاست برای مسببین آن می‌پردازد.

درخواست مجدد امریکا برای ضبط دامنه‌های.ir

موضوع ضبط دامنه‌های ir. مجددا با ادعای جبران خسارت به خاطر حوادث تروریستی مورد پیگیری قرار گرفت.

چین اقتصاد آمریکا را به زیر کشید

بر اساس آمار صندوق بین‌المللی پول چین پس از 142 سال اقتصاد آمریکا را به زیر کشید و در رتبه نخست قرار گرفت.

پروژه زیرکانه غرب علیه قاسم سلیمانی‎

سازمان ملل متحد با انتشار گزارشی مدعی شد که حضور سردار سلیمانی در عراق ناقض قوانین این سازمان بوده و می تواند موجب اعمال تحریم های جدیدی علیه فرمانده سپاه قدس شود.

اعتصاب کارگران کم درآمد در آمریکا

کارگران دارای دستمزد پایین در آمریکا دست به اعتصاب زدند و خواستار افزایش سراسری حداقل دستمزدها در این کشور شدند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.