دعایی که گناهان را می‌ریزد

در ایام البیض ماه مبارک رمضان بر قرائت دعای «مُجیر» تأکید شده است، زیرا هر کس این دعا را در وقتش بخواند، گناهانش آمرزیده می‌شود.

اعمال شب و روز ۱۳ رجب

علاوه بر اینکه در روایات، اعمالی در باب بهره‌مندی از فضیلت ماه رجب وارد شده است؛ حتی برای کسانی که قادر به روزه داری این ماه نیستند، اذکاری از ائمه معصومین(ع) سفارش شده است تا همه دلسوختگان و مشتاقان بتوانند با انجام کوچکترین عمل از ثواب و فضیلت روزه این ماه مبارک بهره مند گردند.

اعتکاف از مظاهر قدرت انقلاب اسلامی در نهادسازی است

البتّه من شنیده‌‌ام؛ بعضی از این مساجد کأنّه از این شوق و ذوق مردم استفاده میکنند، یک پولهای زیادی از این کسانی‌‌که میروند میگیرند؛ این‌‌جور هم نباید باشد. پول گرفتن از آنها عیب ندارد، بهتر همین است – کاری که مردم کمک مالی بکنند و اشتراک مالی پیدا کنند، اصلاً برکت پیدا میکند. از خصوصیّات پول مردم و کمک مردم، برکت داشتن است – منتها مراقبت کنند که این به یک دستگاه پول‌‌سازی و مانند اینها تبدیل نشود.

گزارش تصویری: درس خواندن در اعتکاف

به گزارش تریبون مستضعفین همزمانی ایام البیض ماه رجب و موسم اعتکاف با زمان امتحانات دانشگاه‌ها موجب گردیده است دانشجوها از این فرصت نیز برای درس خواندن بهره بگیرند.

حضور یک میلیون نفر در مراسم اعتکاف

معاون فرهنگی مرکز رسیدگی امور مساجد گفت: حدود یک میلیون نفر در بیش از پنج هزار مسجد کشور ، امسال مراسم روحانی و نورانی اعتکاف را برگزار می کنند. حجت الاسلام والمسلمین حجت الله نیکی ملکی افزود: میانگین سنی 80 درصد معتکفان18 تا 35 سال است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.