پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

عزاداری حضرت زهرا (س) با حضور رهبر انقلاب برگزار شد

مراسم عزاداریِ دخت گرامی پیامبر اسلام و همچنین مجلس ترحیم و بزرگداشت بانوی انقلابی سیده فاطمه حسینی خامنه‌ای همشیره مکرمه رهبر معظم انقلاب اسلامی، با حضور سران قوا، جمعی از مسئولان کشوری و لشکری و اقشار مختلف مردم در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

شهدای ما هم گاهی به زور دیندارند!

فرق ما با امریکا این است که صادقانه جریان ولایت را در خودمان توضیح می‌دهیم که به صورت سلسله مراتب از الله منتقل می شود به نبی و امام و در ایام غیبت هم ادامه می یابد. اما آنها مزورانه جریان امامت و ولایت خود را مخفی می کنند طوری که شما فکر می کنید اصل قضیه اوباما است در حالی که این نیست.

صوت: مداحی مرتضی طاهری در حضور رهبری

آخرین شب مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان نظام در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

صوت:مداحی محمودکریمی درحضور رهبرانقلاب

مراسم شام غریبان شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با حضور حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، اقشار مختلف مردم و مسئولان در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

«یا فاطمه من عقده دل وا نکردم»+صوت

«یا فاطمه من عقده دل وا نکردم/ گشتم ولی قبر تو را پیدا نکردم» یکی از مشهور‌ترین شعرهای غلامرضا سازگار در دهه ۶۰ است که با نوای سوزناک سلیم مؤذن‌زاده ماندگار شد.

صوت: مداحی محمدطاهری در حضور رهبرانقلاب

دومین شب مراسم سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

شعر: آن طرف همهمه‌ی مبهم هیزم‌ها بود

گفت: ای کاش تو را باز ببیند زهرا | گفت: ای کاش مرا باز ببینی حیدر! || آن طرف همهمه‌ی مبهم هیزم‌ها بود|این طرف زمزمه‌ی خواهش یک پیغمبر…

صوت: مداحی سلحشور در حضور رهبر انقلاب

اولین شب عزاداری حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور رهبر معظم انقلاب برگزار شد.

حضرت زهرا(س) مزار چه کسی را هر هفته زیارت می‌کرد؟

استاد حوزه علمیه قم گفت: حضرت زهرا(س) در زمان حیات رسول خدا(ص) هر هفته یک روز را به حضور بر سر قبور شهدا به‌ ویژه قبر حضرت حمزه اختصاص می‌‌داد. ایشان کنار قبور شهیدان می‌نشست، بر آنها اشک ریخته و طلب رحمت و استغفار می‌کرد.

معرفی و انتشار کتب درباره حضرت زهرا(س) به صورت بین‌المللی

گروه فرهنگی «باقیات» به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) از محققان و پژوهشگران مذهبی دعوت کرد کتاب‌های خود در زمینه معارف آن حضرت را برای معرفی به جهانیان ارسال کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.