اطلاعیه متفاوت هیات_کربلا رفسنجان

تقارن ایام فاطمیه با دهه فجر در پخش اعلامیه های امام‌ نبودیم اما برای پخش اطلاعیه های مراسم مادَرَش میکوشیم الگو

صوت/ سخنرانی کمتر شنیده شده آیت الله خامنه‌ای درباره حضرت زهرا(س)

صوت آیت الله خامنه ای در مورد حضرت زهرا در اوایل دهه پنجاه در مسجد امام حسن علیه السلام مشهد

مراسم عزاداری شام شهادت حضرت زهرا(س) با حضور رهبرانقلاب برگزار شد

چهارمین شب عزاداری فاطمیه ۱۴۳۷ با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولان در حسینیه امام خمینی برگزار شد.

تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر ۱۱۱ شهید دفاع مقدس در ۱۷ استان

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح گفت: همزمان با ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرای مرضیه(س)، پیکرهای طیبه ۱۱۱ شهید دوران دفاع مقدس در ۶۱ نقطه در ۱۷ استان کشور تشییع و خاکسپاری خواهند شد.

مهاجرین افغان در ایران ، فرصت هستند نه تهدید

پنجاه و نهمین بخش پرونده «جان ایران, جان افغانستان» به انتشار یک سخنرانی مهم از حسن رحیم‌پور ازغدی درباره مهاجرین افغانستانی اختصاص پیدا کرده است. متن کامل این سخنرانی که با نظر استاد رحیم‌پور تدوین شده است منتشر می‌شود.

چه کسانی به عیادت حضرت زهرا(س) رفتند

«ام‌ّسلمه» اولین فردی که به عیادت حضرت زهرا(س) رفته بود، عرضه داشت: ای دختر رسول خدا! شب را چگونه صبح کردید و حال شما چطور است؟ کلماتی که عیادت ام‌ّسلمه در جواب شنید، از رنج و دردی عظیم خبر می‌داد.

نگاهی به دفتر خاطرات فضه

در «دفتر خاطرات فضه» آمده است: به هر حال من پیام آنان را به مولایم رساندم، اگرچه همه اهل خانه صدای فریاد او را از پشت در می‌شنیدند. اما این بار بانویم فاطمه(س) به سوی در حرکت کرد و اجازه نداد امیرالمؤمنین(ع) به استقبال مهاجمان برود.

رقصیدن دختر و پسر در منطقه آزاد+عکس

رقصیدن دختر و پسر بالغ با هم، به‌ کارگیری الفاظ رکیک و حرکات زننده همه در شوهای شبانه یکی از مناطق آزاد کشور رخ می‌دهد که در سایه نظارت اندک مسئولان برای اعتقادات مردم مشکل ایجاد می‌کند.

برنامه های تحویل سال مجری محورند

کارشناس مذهبی برنامه ها و سریال های تلویزیونی از این امر انتقاد کرد که بعضی از مجری ها در برنامه های تحویل سال بسیار بیشتر از مهمان حرف می زنند و حتی مهمان باید برای صحبت کردن از آنها اجازه بگیرد.

ایام فاطمیه چه روزهایی است؟

معاون سازمان تبلیغات اسلامی گفت: منطق ما در عزاداری برای اهل بیت (ع) باید نظرات مراجع عظام تقلید و رهبر معظم انقلاب باشد و نظر آنها باید برای تمام افراد جامعه ملاک در عزاداری‌ها قرار گیرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.