وقف باب مغازه برای روایتگری دفاع مقدس

علیرضا دلبریان راوی دفاع مقدس بخش مهمی از دارایی خود را وقف روایت دفاع مقدس و ترویج فرهنگ جهاد و ایثار و شهادت کرد.

آیا این معلمان را می شناسید؟

هر آنچه بخواهیم از منزلت و شکیبایی معلم صحبت کنیم باز هم کم است. در این مجال قصد داریم به مناسبت هفته معلم از معلمانی که با شغلشان آسمانی شدند و از حرمت و کرامت کشورمان حراست می‌کنند، بپردازیم.

فریبکاری آمریکا با استفاده از مفهوم ایثار

یک تحلیلگر سیاسی می‌گوید دولت امریکا با فریب مردم با استفاده از مفاهیم ایثار و قهرمانی، در واقع به ذهنیت بازی‌های ویدئویی جایزه می‌دهد.

فیس‌بوک ایثار و شهادت راه‌اندازی شد

سایت اینترنتی ایثار کلوب (فیس بوک ایثار و شهادت) با هدف ایجاد همبستگی و ارتباط میان کاربران و وبلاگ نویسان حوزه ایثار و شهادت آغاز به کار کرد.

فراخوان طرح‌های پژوهشی حوزه ایثار و شهادت

طلاب و دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند با مراجعه به سایت نوید شاهد پس از ملاحظه موضوعات پژوهشی این فراخوان و داشتن شرایط لازم نسبت به ارائه پیشنهاد پژوهشی با رعایت موارد مربوطه اقدام کنند.

سرباز فداکاری که در یک حادثه جان چند نفر را نجات داده بود درگذشت

سرباز فداکار نیروی زمینی ارتش، گروهبانیکم وظیفه وحید جمشیدی که با ازخودگذشتگی در نجات جان مصدومان یک سانحه تصادف خود دچار سانحه شده بود؛ صبح امروز پس از گذشت یک ماه بستری در بیمارستان دعوت حق را لبیک گفت.

آنانکه گفتند انقلاب تمام شده‌، جامعه و انقلاب را با خودشان مقایسه کردند

آن كسانى كه از راه انقلاب و مسير انقلاب باز مي‌مانند، لزوماً كسانى نيستند كه از اول، كمر دشمنى با انقلاب بسته‌اند. وقتى كه انگيزه‌ى مادى بر انسان غلبه كرد، در راه مي‌ماند؛ وقتى هدف‌هاى كوچك و حقيرِ شخصى: رسيدن به مال و منال، رسيدن به تجملات، رسيدن به رياست، رسيدن به قدرت، براى انسان شد هدف، هدف اصلى از ياد مي‌رود.

«هوای نفس»، بلای جان ما در جنگ نرم

در جنگ سخت و هشت سال دفاع مقدس یک حادثه حساب شده از سوی دشمنان، باعث شد ما یک دغدغه مشترک پیدا کنیم و حول محور آن دغدغه مشترک بسیاری از جوانان ما جان خودشان را فدا کنند. آن دغدغه مشترک هم ایران اسلامی بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.