مستند «وحید آقا» از شبکه دو پخش می‌شود

مستند «وحید آقا» با موضوع زندگی شهید «عبدالحمید دیالمه» امشب ساعت 23 از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد.

فیس‌بوک ایثار و شهادت راه‌اندازی شد

سایت اینترنتی ایثار کلوب (فیس بوک ایثار و شهادت) با هدف ایجاد همبستگی و ارتباط میان کاربران و وبلاگ نویسان حوزه ایثار و شهادت آغاز به کار کرد.

گزارش تصویری: دلاور ۸۰ ساله دفاع مقدس

امروز کوچه پس کوچه های محله مهرآباد مشهد خش خش نفس نفس زدن رزمنده ای دل سوخته را به آسمان می برد و تاول فراق دردهای خسته اش را فریاد می زند.

جزوه: داستان ریاضیات جدید

«داستان ریاضیات جدید» یکی از خواندنی ترین مقالات شهید مهدی رجب بیگی است که به همت تریبون مستضعین در قالب جزوه برای استفاده علاقه مندان آماده شده است.

روایت حاتمی کیا از عملیات مرصاد

من تفنگ برنو را براي اولين بار در ابتداي جنگ دست بچه‌ها ديده بودم. از اين تفنگ‌هايي كه داخل ماشين جا نمي‌گرفت. بعضي حتي با ماشين ژيان آمده بودند توي خط و داخل ماشين‌ها هم پر از آدم بود.

گزارش تصویری: زندگی یک جانباز شیمیایی

چشمان نافذ و ابری و لبهای خشکیده و متبسم آنها گویای رنجی نهفته از سالهای جنگ است که به خاطر آن روح بلندشان در آن فضای ملکوتی گاه متوقف می شود و گاه فریادشان در میان خانه ها و آسایشگاهها و خیابانها برای بیداری ما از غفلتها به گوش می رسد آیا خبری از آنهایی که به خاطر آرامش ما آسایش خویش را فدا کردند، داریم…

حماسه «۲۳ نفر» سینمایی می شود

مسلما اولین دغدغه و آرزوی همه ما و هر زندانی آزادی بود. اما برای زندانیانی که یک ایدئولوژی داشتند این آزادی همراه با حفظ شرافت و حیثیت ملی همراه بود. آزادی برای ما طبعا دوست داشتنی بود اما هیچ کدام دوست نداشتیم به هر قیمتی آزاد شویم و آزادی ما به دست صدام صورت بگیرد و در گرو تهدید حیثیت کشورمان باشد.

گزارش تصویری: شهید آیت الله بهشتی

هفتم تیر سالروز انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی در سال ۱۳۶۰ است. در این انفجار جمعی از نمایندگان مجلس و اعضای حزب جمهوری از جمله شهید آیت الله بهشتی به فیض والای شهادت نائل آمدند.

پیشنهاداتی برای طرح سنگ مزار شهدا

وبلاگ نوشته جات یک سیب زمینی در اقدامی جالب به ارائه پیشنهاد هایی درباره طراحی مزار شهدا پرداخته است.

کلیپی پیرامون آسایشگاه بقیه الله تهران

کلیپ کوتاهی درباره مشکلات ایجاد شده برای جانبازان در طی تخلیه آسایشگاه بقیه الله.