دو قلوهای سفید از مادری سیاهپوست

از افغانستان که برگشت موسوی در هلال احمر، آوازه‌اش را شنیده بود. به همین دلیل پیشنهاد داد تا به آفریقا برود. 22 بهمن ماه سال 86 اعزام به آفریقا شد. به کنیا رفت و کار را شروع کرد. آنجا را که دید تازه فهمید هر چه کرده هیچ بوده چون کار واقعی آنجا بود. اگر زخم انسانی که مبتلا به بیماری HIV است را درمان می‌کرد باعث می‌شد 10 انسان دیگر به این بیماری مبتلا نشود و به این ترتیب 10 نفر در کمتر از 10 سال نمیرند و 10 خانواده بی‌سرپرست نمی‌شوند.

جمع‌آوری کارتن‌خوابهای مبتلا به ایدز

رییس سازمان بهزیستی کشور از استقرار یکهزار تیم مشاوره در هزار محله آسیب خیز خبرداد و گفت: حدود هزار تیم مشاوره در هزار محله‌ای که نیازمند دریافت خدمات مشاوره در ابعاد مختلف آسیبهای اجتماعی هستند، فعالیت خود را آغاز کرده اند.

معرفی شرکت فرانسوی ناقل ایدز در ایران

سازنده مستند «چند قطره خون» گفت: شرکت فرانسوی sanofi avantis که در گذشته با نام دیگری در بازار ایران فعالیت داشته است دوباره به کشور بازگشته است.این شرکت داروهای آلوده وارد ایران کرد که ناقل بیماری ایدز بوده است مردم و پزشکان تحریمش کنند.

فرهنگ فرانسوی از ایدز خطرناکتر است

خیلی‌ها می‌پرسند چرا نام حقیقت با حمایت فرانسه بر سینمای ما سایه انداخته است. «حقیقتی» که ظاهرا در فرانسه فقط یک سینمادار است. اما حالا خیلی ها اعتقاد دارند نمی شود نقش او در پیوند فرهنگ فرانسه برای مسیردهی به سینمای ایران را ندید. مسیردهی غریبی که ته آن حتی شاید به خیابانی نزدیک ژان بارت برسد.

پادکست: قاتل ایرانیان به تهران می‌آید

لوران فابیوس متهم اصلی ارسال فراورده های خونی آلوده به ایران که منجر به مرگ و بیماری صدها نفر از هم‌وطنانمان شد چهارشنبه وارد کشور می‌شود.

بوی خون می‌دهی موسیو فابیوس!

بنیامین نتانیاهو سال گذشته گفته بود: «لوران فابیوس نماینده تل‌آویو در مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ است و ما از طریق لوران مسائل مربوط به مذاکرات هسته‌ای را پیگیری می‌کنیم».

شیوع ۴۵برابری ایدز درکودکان خیابانی

مدیر کل بهزیستی استان تهران گفت: بر اساس آمار موجود شیوع ایدز در بین کودکان خیابانی نسبت به کودکان عادی ۴۵ برابر است.

۶۰هزار ایرانی ایدزی از بیماریشان بی‌خبرند

رییس اداره کنترل ایدز و بیماری‌های آمیزشی وزارت بهداشت با اشاره به تخمین وجود ۸۰ تا ۹۰ هزار مبتلا به HIV/AIDS در کشور، گفت: براساس آخرین آمارهای دریافتی از سراسر کشور تا پایان پاییز سال ۹۳، حدود ۲۹ هزار مبتلا در کشور شناسایی و ثبت شده‌ و تحت پوشش برنامه‌های مراقبتی و درمانی رایگان و محرمانه قرار گرفته‌اند

کُشنده‌ترین بیماری‌های تاریخ بشر

بیماری‌های واگیرداری وجود دارند که بسیار خطرناک هستند و تا کنون انسان‌های زیادی در اثر اینگونه بیماری‌ها، جان خود را از دست داده‌اند.

علائم ابتلا به HIV ایدز چیست؟

یک متخصص بیماری‌های عفونی با بیان الفبای پیشگیری از ایدز گفت: علائم ابتلا به HIV ایدز، کاهش وزن بدن بیش از 10 درصد در ماه، تعریق شبانه، سرفه و تب، آفت‌های دهانی و تبخال بی‌علت و اسهال طولانی مدت و بیش از یک ماه است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.