پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

وهابی‌ها می‌خواهند یاسرالحبیب‌ها و اللهیاری‌ها ویترین شیعه باشند

رسانه و تولید فرهنگی ضعیف ما بویژه به زبان عربی و فعالیت جاهلان و تندروها و مزدوران غرب که بعضا به شکل مداح ، روحانی و کارشناس دینی در شبکه‌های ماهواره فعالیت دارند، باعث شده است نما و ویترین شیعه را در کشورهای عربی امثال یاسر الحبیب‌ها و اللهیاری‌ها تشکیل دهند. البته رسانه‌های غربی و وهابی هم سعی کردند تا اینها را به‌ عنوان شیعه معرفی کند

برگزاری همایش هالیوودسم همزمان با جشنواره فجر

این برنامه اقدامی در راستای مقابله با ترویج و گسترش تفکرات غربی از طریق سینما در جوامع اسلامی و مسلمان است و تاکید کرد: در دو سال اول برگزاری این همایش نظریه پردازان بزرگی به ایران آمدند و امسال نیز شاهد حضور بسیاری از فیلمسازان صهیونیست ستیز در این همایش خواهیم بود.

پول‌های پروژه ایران‌هراسی در جیب غرب

پیش بینی می شود هزینه های دفاعی امنیتی اسرائیل نیز در پنج سال آینده به رقم 77 میلیارد دلار برسد.به روزسازی تسلیحاتی، پیشرفته سازی تجهیزات هوایی و توانمندی های نیروی دریایی مهمترین زمینه های خرید سلاح کشورهای جنوب خلیج فارس تا سال 2016 خواهند بود.

ایران‌هراسی برای تأمین فروش تسلیحات آمریکایی

در واقع چون به دلیل مشکلات اقتصادی ، بودجه داخلی آمریکا برای خرید جنگ افزار کم شده ، شرکت های تولید تسلیحات می خواهند این کاهش بودجه را با فروش خارجی جبران کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.