با عظمتِ ماجرا مواجه شوید؛

با FATF، آمریکا به یکی از بازیگران داخلی اقتصاد ایران تبدیل خواهد شد!

دولت آمریکا اموال بلوکه شده ایران را به VOA داد

دولت آمریکا بواسطه نیازی که به این شبکه برای پیشبرد سیاست های تبلیغاتی خود علیه جمهوری اسلامی ایران دارد، در تلاش است بودجه بخش فارسی صدای آمریکا کاهش نیابد.

نقش ایران در لغو رزمایش مشترک آمریکا و اسراییل چه بود؟

اندکی پس از آن‌که مقامات پنتاگون از اعزام دو ناو جنگی به خلیج فارس و قریب الوقوع بودن رزمایش مشترک بین آمریکا و رژیم صهیونیستی خبر دادند؛ به یک باره رزمایش مذکور لغو گردید و نامه‌ای از سوی اوباما برای مقامات عالی رتبه کشورمان ارسال شد! چه عواملی موجب شد تا ایالات متحده نمایش نظامی خود را پس بگیرد و به نامه‌ای بسنده کند؟

لاريجانی: تحريم بانک مرکزی ايران بی‌پاسخ نمی‌ماند

رئيس مجلس شوراي اسلامي درباره تحريم بانک مرکزي ايران از سوي غرب، گفت: غرب تصور نکند که تحريم بانک مرکزي ايران بدون پاسخ مي‌ماند، قطعا ايران در روابط‌ش با کشورهاي حامي اين تحريم تجديدنظر مي‌کند.

خون سربازان آمریکا برای محافظت از منافع صهیونیست‌ها رایگان شده است

دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان گفت: آمریکا آلت دست اسرائیل در منطقه خاورمیانه است و خون سربازان آمریکایی برای محافظت از منافع صهیونیست ها در منطقه خاورمیانه رایگان شده است .

قبل از حمله موشکی به ایران حمله سایبری با ویروس Duqu!

پنتاگون بر این باور است که توان دفاع هوایی ایران به طور شگفت آوری خیره کننده است پس نمی توان بالافاصله یک حمله نظامی را به ایران تدارک دید بهترین گزینه این است که ابتدا با یک حمله سایبری به مراکزی که خدمات عمومی را به مردم می رسانند، مثل نیروگاهای برق، سبب قطع برق در ایران شوند تا بدین وسیله آشوب و هرج و مرج در کشور ایجاد شود. پنتاگون معتقد است گزینه حمله سایبری معقول‌تر ازحمله مستقیم به ایران است.

با ارائه صد سند تروریستی آبروی آمریكا را در جهان خواهیم برد

ما یكصد سند غیرقابل خدشه از نقش امریكا در هدایت ترورها و تروریست ها در ایران و منطقه داریم كه با ارائه این صد سند، آبروی امریكا و مدعیان حقوق بشر و مبارزه با تروریسم را در افكار عمومی جهان، خواهیم برد.

ایران طی نامه‌ای خواستار عذرخواهی دولت آمریکا شد

شبکه خبری ان‌بی‌سی نیوز آمریکا ساعتی پیش در خبری اعلام کرد که تهران خواستار عذرخواهی رسمی واشنگتن از دولت جمهوری اسلامی ایران و اتباع ایرانی شده که آنها را متهم نموده است.

واکنش ایران به اظهارات کلینتون درباره تأسیس سفارت مجازی آمریکا در‌‌ تهران

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با بی اعتبار توصیف کردن اظهارات اخیر وزیر امور خارجه آمریکا نسبت به جمهوری اسلامی ایران، آن را ناشی از بی اطلاعی و نا آگاهی وی نسبت به کشورمان دانست.

کلینتون: دولت آمریکا هر حمایتی از دستش بر می‌آمد از جنبش سبز کرد

هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه آمریکا در گفتگو با بخش فارسی شبکه بی‌بی‌سی ضمن اعلام حمایت صریح دولتش از مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران، از حامیان «جنبش سبز» خواست تا برای جلب حمایت خارجی تلاش کنند وی همچنین ابراز امیدواری کرده است آمریکا تا پایان امسال یک سفارتخانه مجازی اینترنتی در تهران داشته باشد.