بررسی جنبه های مثبت حذف دلار از راهپیمایی اربعین

دلار که در اقتصاد ما واحد محاسبات است اثرات روانی زیادی بر اقتصاد کشور به وجود آورده است حذف دلار از راهپیمایی اربعین گامی در جهت بهبود و تعمیق روابط فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و خنثی کردن توطئه ی استکبار علیه اسلام و مسلمین دو کشور ایران و عراق است.

عراق؛ متحد جدید ایران برای دور زدن تحریمها

با وجود تصورات اولیه دولتمردان سابق و امروزی آمریکا، عراق که روزی بزرگترین دشمن و رقیب منطقه ای ایران بود امروز تبدیل به نزدیکترین متحد ایران در عرصه منطقه ای و بین المللی شده است.

همه عراق اعم از كرد و عرب و شیعه و سنی، به آمریكا «نه» گفتند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز(یكشنبه) در دیدار آقای مسعود بارزانی رئیس اقلیم كردستان عراق با اشاره به استقرار و استقلال كنونی عراق تأكید كردند: ایستادگی یكپارچه همه اقوام و مذاهب عراق در برابر فشارهای امریكا و مخالفت با مصونیت قضایی نظامیان اشغالگر و در نهایت مجبور شدن آمریكا به خروج از عراق، یك صفحه زرین در تاریخ این كشور است.

رابطه مقام معظم رهبری با آیت‌الله سیستانی آمریکا را بیچاره کرد

رئیس جامعه مدرسین گفت: رابطه مقام معظم رهبری در جریان عراق و حمایتی که از نفوذ و قدرت آیت‌الله سیستانی انجام دادند، آمریکا را بیچاره کرد.

روابط ايران و عراق فرصت مناسبي براي تفحص مفقودين

عضو كميسيون امنيت ملي مجلس شوراي اسلامي گفت: روابط گرم و صميمي ايران و عراق، فرصت مناسبي براي پيگيري جدي و اقدام اساسي براي تفحص تمام مفقودين در خاك عراق است.

عملیات رمضان؛ نخستین نبرد در خاک دشمن

در این روزها یاد و خاطره شهدای عملیات رمضان را گرامی می داریم که به تأسی از مولایشان امیرمؤمنان علی (ع) با غلطیدن در خون خویش سرانجام زندگی دنیویشان را با شهادت رقم زدند.

26 مرداد؛ روز به یادماندنی ایرانیان

بیست سال پیش در چنین ایامی ایران حال و هوای دیگری داشت، اواخر مرداد 1369 در هر نقطه ای از کشور پهناور ایران پلاکاردهای رنگارنگ در میان رشته لامپهای زرد و سبز و قرمز بر فراز کوچه های آب و جارو شده نوید آمدن مسافری عزیز را می داد که حالا ” آزاده” نام گرفته بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.