نیویورک تایمز: عربستان توان جایگزینی نفت ایران را ندارد

یک روزنامه غربی در گزارشی ادعای عربستان سعودی درباره ظرفیت ریاض برای افزایش میزان تولید نفت خود در صورت تحریم نفتی ایران را ادعایی واهی خواند و به دلایل غیر عملی بودن این ادعا پرداخت.

ارتباط طرح ترور سفير عربستان با برائت از مشرکين

فضاي سياسي منطقه و جهان اسلام آنقدر عرصه را بر آل سعود تنگ کرده است که نسبت به برگزاري مراسم ابراهيمي برائت از مشرکين توسط حجاج هشدار مي‌دهد و البته در پس اين هشدار نگراني‌هاي شديد حاکمان عربستان نيز ديده مي‌شود.

آنچه سعودالفيصل قبل از تهدید علیه ایران بايد بداند

خدا آن روز را نياورد ولي اگر قرار باشد خشم فروخورده ملت ايران از آل سعود آزاد شود، يك شبه نام كثيف سعودي را از سرزمين مقدس حجاز پاك خواهيم كرد

احمدی‌نژاد خبر هسته‌ای شدن ایران را اولین بار به چه کسی داد؟

روزی که ایران به انرژی هسته‌ای دست پیدا کرد من به ملک عبدالله، پادشاه عربستان زنگ زدم و به اولین کسی که خبر دادم وی بود و گفتم ما به دانش هسته‌ای دست پیدا کرده‌ایم این متعلق به همه‌ی برادران است، ما آماده هستیم آن را در اختیار شما قرار دهیم.

واکنش وزیر دفاع به تهدید نظامی آل‌سعود علیه ایران!

وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در خصوص ادعاهاي آل‌سعود در مورد ايران تاكيد كرد كه آمريكا هم نمي‌تواند ما را تهديد كند، ديگران كه جاي خود دارند.

طرح آل سعود برای تشکیل ائتلافی ضد ایرانی

روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال در گزارشی نوشت: عربستان در حال تلاش برای جلب حمایت چند کشور مسلمان و خاورمیانه برای پیوستن به ائتلافی غیررسمی علیه ایران است.

آیا حجمان قبول است؟

بحرین امروز به دست مزدوران سعودی به خاک و خون کشیده شده است و مسئولین آل سعود هر روز به شکلی به تهدید و توهین علیه جمهوری اسلامی دست می‌زنند! اما مردم ایران برای رفتن به عمره صف بسته‌اند و مسئولین عربستانی هم هر روز به بهانه‌ای ویزا را صادر نمی‌کنند تا مسئول مربوطه در جمهوری اسلامی برود از او خواهش کند و التماس کند که بگذارید مردم ما به حج بروند!

خودداری عربستان از صدور ویزا برای عمره گزاران ایرانی

نماینده ولی فقیه در بعثه رهبری گفت: از چند روز گذشته کنسولگری عربستان از صدور ویزا برای عمره گزاران خودداری می کند. حجت الاسلام سید علی قاضی عسگر با بیان این مطلب اظهار داشت: در مجموع بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته امسال ۸۰۰ هزار نفر به عمره مشرف خواهند شد که هم اکنون جمع کثیری از زائران مشرف شده و به کشور برگشته‌اند و برخی نیز در نوبت اعزام قرار دارند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.