یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

آیا دموکراسی امکان دارد؟

دموکراسی بیش از هر چیز نظامی است که به گروه‌های اقلیت قدرتمند اجازه تسلط بر جامعه را می‌دهد. کسانی که از ابزارهای آموزشی و رسانه‌ای کافی برای متقاعد کردن مردم برخوردار هستند.

«محمد» محبوبترین نام در بریتانیا شد

بررسی‌های صورت گرفته نشان می‌دهد با افزایش اقبال از نام‌های اسلامی در بریتانیا، اکنون «محمد» محبوبترین نام پسرانه در انگلیس، ولز، ایرلند شمالی و اسکاتلند به شمار می‌آید.

پیروزی بزرگ جنبش تحریم اسرائیل در ایرلند

در پی اعتراضات گسترده فعالان جنبش تحریم اسرائیل در ایرلند، دولت این کشور مجبور شد تا فعالیت یکی از شرکت‌های حامی رژیم صهیونیستی را در ایرلند متوقف کند.

عکس: افغانستان در سال 1878

از عکس های برجای مانده اینطور بر می آید که عکاس ایرلندی بیشتر از زندگی روزمره مردم و وضعیت اجتماعی افغانستان به مناظر طبیعی و محل اردوی ارتش انگلیس علاقمند بوده است.

بایکوت علمی رژیم‌صهیونیستی در ایرلند

کمپین همبستگی با فلسطین ایرلند (IPS) طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد، 138 نفر از دانشگاهیان و افراد برجسته علمی ایرلند با امضای تعهدنامه‌ای از تحریم علمی اسرائیل حمایت کردند.

کشتی ایرلندی «راشل کوری» عازم سواحل غزه شد

کشتی هفتم کاروان آزادی باوجود حمله رژیم صهیونیستی به 6کشتی حامل کمک‌های بشردوستانه، عازم نوار غزه شد. به نقل از روزنامه اماراتی “الخلیج “، کشتی هفتم کاروان کشتی‌های آزادی به نام “راشل کوری ” که با تاخیر از 6 کشتی دیگر این کاروان به آب انداخته شده بود، به‌رغم تجاوز دیروز رژیم صهیونیستی به این کاروان راه خود را به‌سوی آبهای غزه دنبال می‌کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.