روشنفکربازی عکاسان با توهین به شهدا

گزارشی سیاه از مردمی خسته و داغان که چند جنازه پیچیده در پرچم را بر روی دوش گرفته بودند.

به نام جهاد دانشگاهی به کام مزدوران آمریکا

خبرگزاری ایسنا برای چندمین بار طی هفته‌های اخیر عناصر گروهکی را تحویل گرفت و این بار به مصاحبه با رئیس گروهک نهضت آزادی پرداخت.

کیف‌قاپی باعث انتشار ترس در جامعه می‌شود

کسانی که جنگ تحمیلی را لمس کرده‎اند می‎دانند، وقتی هواپیماهای جنگی برای بمباران منطقه‎ای در آسمان پدیدار می‎شدند با شکستن دیوار صوتی توحشی را در شهر ایجاد می‎کردند که افراد در جای خود میخکوب می‎شدند. حال نیز موتورسواران کیف‎قاپ، همان وضعیت قرمز را تداعی کرده و افراد با دیدن یک موتور پرسرعت در یک لحظه دست و پای خود را گم می‎کنند.

به «پلمپ تأسیسات هسته‌ای» افتخار می‌کنید؟

به سادگی می‌شود شعار داد ولی مردم تحلیل‌گران خوبی هستند. کسی که صندوق رأی را قبول ندارد ادعای اصلاح‌طلبی دارد. شما درس محافظه کاری به ما می‌دهید؟ رهبری بارها گفته‌اند که راه‌حل مسائل را نباید در بیرون از کشور دید. مرحوم شریعتی همیشه می‌گفتند که ما امضای هیچ روحانی‌ای را پای یک قرارداد استعماری ندیدیم.

پایان داستان‌پردازی‌های منابع آگاه نفتی

آیا رسانه ها (بخصوص شبکه تلویزیونی پرس تی وی) و مسئولین وزارت نفت (بخصوص مسئولین امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران) به این موضوع هم فکر می کنند این نحوه انتشار اخبار یا واکنش به اخبار منتشره در موضوع حساسی که با امنیت ملی کشور پیوند خورده است مانند تحریم نفت منجر به بی اعتمادی شدید مردم کشورمان به اخبار رسانه‌های داخلی و اظهارات مسئولین وزارت نفت خواهد شد؟

وقتی «منابع آگاه» موثق‌تر از مسئولین مربوطه‌ اند!

آیا رسانه‌ها در مسأله‌ای راهبردی مانند تحریم نفت ایران نباید هماهنگ با نهادهای مسئول مانند وزارت نفت عمل کنند؟ آیا اصرار برخی رسانه‌ها بر انتشار خبری کذب به نقل از «منابع آگاه» در چنین موضوع حساسی منطبق بر منافع ملی است؟ آیا تخریب مسئولین نفتی کشور (به خصوص مسئولین امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران) به خاطر تکذیب کردن خبری غیرواقعی به منافع ملی ما ضربه نمی‌زند؟

آیا اروپا در حال بازنگری تحریم نفتی است؟

خبر منتشر شده در سایت تابناک با خبر منتشر شده در خبرگزاری رویترز تفاوت ها و تناقضات آشکاری دارد که مشخص نیست ناشی از بی دقتی این سایت در تنظیم این خبر است یا دلایل دیگری دارد ولی در هر صورت منجر به ایجاد تحلیل اشتباه در خوانندگان آن می شود که موجب تاسف است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.