آیا هیلاری کلینتون دادگاهی می‌شود؟

روزنامه نیویورک تایمز روز جمعه فاش کرد که بازرسان وزارت دادگستری آمریکا، تشکیل پرونده کیفری برای هیلاری کلینتون وزیر خارجه پیشین آمریکا را خواستار شده‌اند.

کلمات عبور را در یاهو دیگر فراموش نمی‌کنید

شرکت یاهو به دنبال ارائه خدمات جدیدی است که کلمات عبور را به گوشی کاربران می‌فرستد و نیاز به حفظ کردن این کلمات را برطرف می‌سازد.

منابع ساخت ایمیل‌های موقتی با تاریخ انقضا‌

امنیت و حفظ حریم خصوصی، مهم‌ترین نکته‌ای است که این روز‌ها باید به یاد داشته باشید. در نتیجه در اختیار گذاشتن ایمیل واقعی خود برای ‌نام‌نویسی در سرویس‌های آنلاین نه تنها منجر به آن می‌شود که ایمیل شما مملو از ارسالی‌های ناخواسته باشد، بلکه تا حد زیادی امنیت و حریم خصوصی شما را نیز در معرض خطر قرار می‌دهد. ‌اینجاست که استفاده از ایمیل‌های موقتی و با تاریخ انقضا، می‌تواند کمک بسیار خوبی برای شما باشد.

هک شدن خدمات ایمیل مایکروسافت در چین

منابع خبری از هک شدن خدمات ایمیل Outlook مایکروسافت در کشور چین در روزهای گذشته خبر می‌دهند.

رهایی از شر ایمیل‌های مزاحم در «جی میل»

هرچند جی‌میل خود در فیلتر کردن ایمیل‌های تبلیغاتی و مزاحم یا به اصطلاح Spam خود دستی توانمند دارد، ‌هنوز هم در Inbox بسیاری از ما که از سرویس جی‌میل استفاده می‌کنیم، از این گونه ایمیل‌های ناخواسته و مزاحم بسیار یافت می‌شود. برای این دست از ایمیل‌ها که از فیلتر جی‌میل فرار می‌کنند، چه باید کرد؟

این ایمیل‌ها پس از استفاده نابود می‌شوند

امروزه برای عضویت در هر سایتی اعم از سایت‌های خرید اینترنتی یا دانلود برنامه اولین اطلاعاتی که از کاربر گرفته می‌شود، یک آدرس ایمیل معتبر است که وب‌سایت مورد نظر بتواند از طریق آن با مشترکانش ارتباط برقرار کند. اما مطمئنا تمام سایت‌هایی که برای ورود به آن‌ها مجبورید آدرس ایمیل وارد کنید سایت‌هایی نیستند که مدام از آنها استفاده کنید.

نرم افزار تشخیص ایمیل‌های جعلی تولید شد

سامانه هوشمند تشخیص ایمیل های جعلی و اسپم در نخستین نمایشگاه امنیت سایبری توسط پلیس فتا ارائه شد و به زودی استفاده از این نرم افزار به صرافی‌ها و تمامی بسترهای کشور که از ایمیل برای مبادلات مالی بهره می برند الزام خواهد شد.

اکانت‌های اینترنتی هم به ارث می‌رسد

ایالت دلاور آمریکا با تصویب قانونی، به خانوادۀ شخص متوفی اجازه می دهد که به حساب های الکترونیک، ایمیل ها، اکانت ها، و روابط شخصی و خصوصی افراد، و حساب های اجتماعی آن ها دسترسی پیدا کند.

آمارهایی باورنکردنی از سرقت‌های اینترنتی

تا سال ها سرقت کیف و اتومبیل در صدر جرائم دنیا قرار داشت ولی به مرور و با مدرن شدن امکانات و فناوری های نوین، کلاهبرداری ها نیز رنگ و بوی دیگری پیدا کرده و سرقت های خرد و اندک جای خود را به سرقت های کلان و سازمان یافته دادند.

سمبل @ از کجا آمده است؟

قبل از اینکه این سمبل به عنوان یک کلمه استاندارد روی کیبوردها قرار بگیرد در دهه 1880 زبان شناسان استدلال های مختلفی را در مورد این سمبل داشتند و برخی بر این باور بودند که این علامت مربوط به قرن های ششم و هفتم است.