کلیپ/ موشن گرافیک “اینترنت در ایران”

نگاهی متفاوت به ایران پس از انقلاب اسلامی

500 برابر بودجه جاری کشور صرف خرید گوشی می‌شود ‎

پژوهشگر و فعال عرصه فضای مجازی در تحلیل حکم رهبر انقلاب و انتخاب اعضای شورای فضای مجازی گفت: حکم رهبر انقلاب تمام جهات را در بر دارد و باید بارها و بارها مورد مطالعه و اشراف اعضای شورا قرار گیرد.

هزینه اینترنت در ایران ۳۵۰۰ برابر ژاپن!

بر اساس گزارش سالانه وب‌سایت معتبر نتایندکس درباره میانگین سرعت اینترنت در کشورهای مختلف، ایران رتبه ١۶٩ را از میان ١٩٢ کشور جهان از آن خود کرده است.

پهنای باند اینترنت ۴ برابر شده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پهنای باند اینترنت در مقایسه با شهریور سال ۹۲ چهار برابر افزایش یافته است.

سریع‌ترین اینترنت موبایل به مترو رسید

اپراتور دوم ارتباطی از راه‌اندازی شبکه‌ نسل‌های سوم و چهارم ارتباطی به عنوان سریع‌ترین شبکه اینترنت کشور در خطوط متروی تهران خبر داد.

۶میلیون نفر در ایران کاربر دایل‌آپ هستند

مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت، ضریب نفوذ کاربران اینترنت در ایران را ۷۳.۹۴ درصد اعلام کرد.

کاریکاتور: مقایسه اینترنت کشورهای جهان

سرعت اینترنت در کشورمان حتی بین کشورهای در حال توسعه هم رتبه های پایین جدول را تصاحب کرده است. ردیف نام کشور رتبه 1 هنگ کنگ 1 2 ماکائو 18 3 عراق 145 4 ایران 169  

از «اینترنت اشیاء» چه می دانید؟

اینترنت اشیا (Internet of Things) (یا IOT به اختصار) به طور کلی اشاره دارد به بسیاری از اشیا و وسایل محیط پیرامون‌مان که به شبکه اینترنت متصل شده اند و می توان توسط اپلیکیشن‌های موجود در تلفن‌های هوشمند و تبلت آنها را کنترل و مدیریت کرد.

ساعت کار کافی‌نت‌های داعش اعلام شد

پس از ممنوعیت استفاده از اینترنت شخصی، گروه تروریستی داعش زمان استفاده از کافی‌نت در این شهر واقع در شرق سوریه را 8 ساعت تعیین کرده است. داعش اعلام کرده که استفاده از اینترنت در کافی نت ها فقط از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر مجاز می باشد و اعضای داعش نیز موظف به پیروی […]

دلایل نارضایتی میلیون‌ها مشترک اینترنت

سرعت پایین اینترنت در ایران موضوع تازه‌ای نیست اما همین مشکل مدت‌های مدیدی است که به اصطلاح کفر میلیون‌ها کاربر ایرانی را در سراسر کشور درآورده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.