پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

قهرمان انرژی هسته‌ای جام‌‌جهانی کیست؟

سایت «وال استریت ژورنال» در بخش ویژه جام جهانی خود رقابتی بین تیم‌های حاضر در جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل در موضوعات متفاوت برگزار کرده و به صورت جدولی عرضه کرده است.

داده‌نما: خطوط قرمز مذاکره

موافقت با این مذاکرات برای شکستن فضای خصمانه جبهه استکبار بر ضد ایران بود و این مذاکرات باید ادامه یابد اما همه بدانند که با وجود ادامه مذاکرات، فعالیتهای جمهوری اسلامی ایران در زمینه تحقیق و توسعه هسته ای به هیچ وجه متوقف نخواهد شد و هیچیک از دستاوردهای هسته ای نیز تعطیل بردار نیست، ضمن آنکه روابط آژانس بین المللی انرژی اتمی با ایران نیز باید روابط متعارف و غیرفوق العاده باشد.

داده‌نما: برای فیلم‌سازی «اینها را بسازید»

جهت مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی آن تقه بزنید یا از اینجا دریافت کنید.

اینفوگرافیک: 22 گناه نابخشودنی

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید …

اینفوگرافیک: موانع پیشرفت علمی کشور

رهبر انقلاب اسلامی پیشرفت علمی كشور را یكی از اصلی‌ترین پایه‌های استحكام ساخت درونی كشور دانسته و در بیانات اخیرشان از جمله در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت در ۹۲/۶/۶ پیشرفت علمی را به عنوان یكی از دو اولویت اصلی كشور در شرایط فعلی معرفی كردند. آنچه در این اینفوگرافیك آمده «مهم‌ترین آسیب‌ها و تهدیدات در مسیر پیشرفت ایران» در بیانات حضرت‌آیت‌الله‌خامنه‌ای است.

اینفوگرافی: اعمال دهه اول ماه ذی‌الحجه

در حديثى از رسول خدا(صلى الله عليه وآله) مى خوانيم كه عبادت و كار نيك در هيچ ايّامى به اندازه اين ايّام (ده روز اوّل ماه ذى الحجّه) فضيلت ندارد.
افزون بر اينها، هم صدا شدن با زوّار خانه خدا در اين ماه، و ياد و خاطره مراسم باشكوه حج و معنويّت و بركات آن، حال و هواى ديگرى به انسان مى دهد; مخصوصاً براى كسانى كه در سلك زوّار سعادتمند خانه خدا قرار گرفته اند، يا با ياد و خاطره آنها همراهند.

اینفوگرافیک: 2012 سال دزدی گذرواژه‌ها

گذرواژه‌ها قسمت مهمی از زندگی ما را تشکیل می‌دهند و در همه‌جای زندگی‌مان کاربرد دارند؛ از خرید آن‌لاین گرفته تا حساب کاربری رایانامه.

اینفوگرافی: اینترنت در دهه‌ای که گذشت

رشد اینترنت در ده سال گذشته بسیار چشم‏گیر بوده است. همه چیز در این فضا، تغییر کرده و شکل جدیدی به خود گرفته است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.