آمریکا «پلیس خوب» این بازی بود

روزنامه‌نگار و تحلیل‌گر آمریکایی با بررسی مدارک و اسناد می‌گوید که داستان سه نوبت حمله قریب الوقوع اسرائیل به ایران یک تهدید توخالی بوده و اوباما با اطلاع از واقعیت، از این شرایط برای تشدید تحریم‌های ایران استفاده کرده است.

سخنان امنیتی غیرمسئولانه را تمام کن!

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به افشاگری‌های وزیر جنگ سابق این رژیم درباره طرح‌های ناکام حمله اسرائیل به ایران به او گفت، سخنان امنیتی غیرمسئولانه را تمام کند.

عصبانیت صهیونیست‌ها از ادعای ایهود باراک

مقامات امنیتی و سیاسی رژیم صهیونیستی با ابراز ناراحتی از افشاگری‌های وزیر جنگ سابق این رژیم درباره طرح اسرائیل برای حمله به ایران، سخنان او را مغرضانه، سیاسی و تحریف شده خواندند.

قصد حمله به ایران را داشتیم اما توانش را نه

نخست‌وزیر اسبق رژیم صهیونیستی در مصاحبه با رسانه ملی اسرائیل افشا کرد که اسرائیل در سه سال متوالی ۲۰۱۰، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ تصمیم راسخی برای حمله به ایران داشت اما زمان مناسب برای حمله فراهم نشد.

توافق بدون بازرسی؛بزرگترین ترس ایهود باراک

نخست‌وزیر اسبق رژیم صهیونیستی می‌گوید بزرگترین ترس وی توافق هسته‌ای گروه 1+5 با ایران، بدون انجام بازرسی از تأسیسات هسته‌ای این کشور است.

تشدید انزوای رژیم صهیونیستی در جهان

نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی درباره تشدید انزوای اسراییل در جهان به خاطر گسترش دامنه تحریم کالاهای صهیونیستی هشدار داد.

نظامیان با حمله به ایران مخالف بودند

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی می‌گوید که اعضای کابینه و حتی نظامیان تحت امر وی، با حمله به ایران مخالف بوده‌اند و اینها همه از ترس عمومی از تبعات چنین اقدامی، نشأت می‌گرفته است.

ایهود باراک علت برکناری مرسی را اعلام کرد

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی در گفتگویی درباره تحولات اخیر مصر و برکناری محمد مرسی اظهار نظر کرد.

محور 1+4 برای حمایت از رژیم صهیونیستی

آمریکا توانسته است محور جدیدی را با عنوان 1+4 در منطقه تشکیل دهد و امیدوار است رژیم صهیونیستی نیز در آینده به آن بپیوندد.

باراک: خاورمیانه باید علیه ایران متحد شود

وزیر جنگ رژیم‌ صهیونیستی که روزهای آخر خود در این سمت را سپری می‌کند، با حضور در نشست «آیپک» تشکیل چارچوب امنیتی برای اتحاد کشورهای خاورمیانه علیه ایران را خواستار شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.