ده مسأله که باتری‌ گوشی شما را تمام می‌کند

در حالی که در بسیاری از موارد استفاده از یک اپلیکیشن برای ذخیره انرژی باتری، می‌تواند تا حد زیادی مشکل تخلیه سریع انرژی باتری را حل و رفع کند، در این میان، مسائل بسیار ساده ای وجود دارد که با رعایت کردن یا نکردن ‌آنها وضعیت باتری هوشمند شما به شدت تغییر می‌کند. این ده نکته ساده می‌تواند تا حدی زیادی به حفظ و ذخیره انرژی باتری هوشمند شما کمک کند.

تلفن همراهتان را در خودرو خنک نگهدارید!

وجود گوشی‌های هوشمند در خودروهای گرم در روزهای داغ تابستان، به ویژه هنگام شارژکردن یا استفاده از آن‌ها برای مسئولیت‌هایی مانند راهبری، موجب کندشدن پردازشگر گوشی شده و از عمر باتری می‌کاهد. چنین موضوعی می‌تواند حتی موجب آسیب مداوم به باتری گوشی شود.

عاقبت استفاده از تبلت چینی +عکس

یکی از کاربران شبکه‌های اچتماعی با انتشار این عکس در صفحات شخصی خود مدعی شده است بعد از چند هفته عدم استفاده از تبلت وقتی به آن مراجعه کرده است تبلت خود را اینگونه دیده است.

طول عمر باتری‌ گوشی تان را افزایش دهید

یکی از مشکلات همیشگی اسمارت فون ها را می توان در اتمام سریع شارژ باطری ها دانست اما با استفاده از برنامه Greenify می توان طول عمر باتری را افزایش داد.

شارژر‌گوشی را پس از اتمام‌کار از برق بکشیم؟

سال‌های اخیر پیشرفت‌های چشمگیری در زمینه کارایی و عملکرد باتری‌ها توسط سازمان‌هایی مثل آژانس بین‌المللی انرژی و خود سازندگان انجام گرفته است.

زمان تعویض باتری موبایل

فرقی نمی‌کند موبایلی که خریده‌اید چقدر پیشرفته باشد، چراکه تمام تلفن‌های همراه ساده یا پیشرفته با باتری کار می‌کنند و این باتری به مرور با مشکل مواجه می‌شود.

چگونه لپ‌تاپ بیشتر شارژ نگه می‌دارد

با چند ترفند ساده می توانید زمان استفاده از باتری لپ تاپ خود را افزایش دهید.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.