پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

میوه‌های عجیب وغریب خارجی دربازار

قاچاق میوه و توزیع آن در بازار گویا تمامی ندارد.اکنون هم که دلار اندکی به ثبات قیمت رسیده ، ردپای آنها را پررنگ‌تر می‌توان در بازار دید و البته مردم عادی هم گرایش عجیبی به خرید این میوه‌های خاص دارند.

دلایل منفی شدن بورس یک روز پس از توافق

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: عرضه‌های سنگین در بسیاری از نمادهای موثر بر شاخص کل به ویژه توسط حقوقی‌ها موجب منفی شدن روند بازار شده است.

جریان‌های چپ‌گرا “تئوری‌های مارکسیستی” را وارد جریان کشور کردند

رئیس مجلس گفت: در چند دهه اخیر جریان‌های چپ‌گرایی در کشور ظاهر شدند که تئوری‌هایی که اساس کارشان مارکسیستی بودند را وارد جریان کشور کردند، در صورتی که بازار هیچ وقت جدای از روحانیت و جامعه نبود.

چرا جامعه تورم ۱۶ درصدی را باور نمی‌کند?

گزارشات میدانی با استناد از آمارهای بانک مرکزی نشان می‌دهد با اینکه شاخص تورم هر ماه روند نزولی دارد، اما کالاهای اساسی مردم مانند گوشت، مرغ، نان، میوه، برنج ، مسکن و … است با افزایش‌ بیش از ۴۰ درصدی در یکسال اخیر مواجه شده است

نرخ رسمی ارزهای عمده در ایران

نرخ ارزهای عمده خارجی در بازار رسمی و بانکی ایران برای معاملات روز سه‌شنبه ۱۱ فروردین ۹۴ اعلام شد که هر دلار ۲۸۰۸۵ ریال و هر یورو ۳۰۳۶۶ ریال است.

قیمت مرغ منطقی شد

معاون وزیر جهاد کشاورزی تنها و اصلی‌ترین عامل گرانی گوشت مرغ را افزایش تقاضا عنوان کرد و گفت: قیمت گوشت مرغ از ابتدای هفته دوم امسال متعادل شده و در خرده فروشی‌ها حدود کیلویی 7000 تومان به دست مردم می‌رسد.

مرغ ارزان می‌شود

در حالی که مرغ در هفته‌های اخیر به دلیل کاهش جوجه‌ریزی، با افزایش قیمت ناگهانی مواجه شده بود، گفته می‌شود با ورود تولیدات جدید این محصول به بازار، طی چند روز آینده کاهش قیمت می‌یابد.

برخی می‌گویند روایات‌ بازار اسلامی مردم را پررو می‌کند

امام وقتی حکم سلمان رشدی را صادر کردند فرمودند عده‌ای به من می‌گویند واکنش شما تند بود و بهتر است توهین به رسول الله را نادیده بگیرم تا اقتصاد ما بهتر شود و امام اینگونه پاسخ داده بودند که اقتصاد شما هم بهتر نخواهد شد چرا که اگر الان کوتاه می‌آیند به دلیل این است که از شما می‌ترسند.اما اگر کوتاه بیایید از شما نخواهند ترسید و بر شما ترحم نخواهند کرد و جوری شما را زمین می‌زنند که عبرت دیگران شود.

رکود بازار خودرو و ثبات قیمت‌ داخلی‌ها

رکود بازار خودرو باعث شد تا با وجود نزدیک شدن به ایام بازار شب عید، قیمت خودرو در این بازار ثابت و در برخی موارد نیز کاهشی باشد.

قانونی نبودن روش اخذ مالیات ارزش افزوده

مشاور مالیاتی جامعه انجمن‌های اصناف و بازار گفت: روش اجرایی و شیوه گرفتن مالیات بر ارزش افزوده کنونی سازمان مالیاتی مطابق با قانون نیست و برخی ممیزان برخورد سلیقه‌ای می‌کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.