بازداشت اساتید هسته‌ای به جرم نقد برجام

پس از بررسی بیش تر موضوع متوجه شدیم که مؤسسه ی Institute for Science and International Security(ISIS) در آمریکا از سال ها پیش بر روی پرونده‌ی هسته ای ایران کار کرده و گزارش‌هایی را به صورت دوره‌ای منتشر می‌کرد. پس از بررسی اجمالی این گزارش‌ها که در سایت مؤسسه موجود است، متوجه شدیم که برنامه ی آمریکا برای تعطیلی صنعت هسته‌ای ایران سالهاست که در حال تدوین شدن است. در واقع متوجه شدیم که اتفاقی که بناست بر طبق برجام برای صنعت هسته ای در ایران رخ دهد دقیقاً همان اتفاقی است که از سالها پیش مؤسسه ی ISIS در آمریکا پیش بینی کرده بود.

حاشیه‌های بازداشت یک جراح متخصص

در پی بازداشت غیراصولی پزشک جراح عمومی بیمارستان نورآبادممسنی در حین خدمت، وزیر بهداشت در گفتگوی تلفنی با رئیس قوه قضائیه خواهان برخورد جدی و پیگیری حقوقی با خاطیان این اقدام شد و نامه ای را نیز در این خصوص خطاب به رئیس قوه قضائیه ارسال کرد.

عوامل داعش در تاجیکستان بازداشت شدند

نهادهای امنیتی تاجیکستان از بازداشت تعدادی از عوامل داعش در این جمهوری خبر دادند.

عکس: مشایی این روزها کجاست؟

در روزهای اخیر شایعه ای در حال دست به دست شدن بود که حکایت از بازداشت شدن اسفندیار رحیم مشایی می داد.

خبر بازداشت مشایی صحت ندارد

یک منبع نزدیک به رئیس جمهور سابق گفت: خبر بازداشت “رحیم مشایی” صحت ندارد.

ادعای بازداشت زریبافان و ملک‌زاده صحت ندارد

محسنی‌اژه‌ای گفت: خبر بازداشت ملک‌زاده و زریبافان صحت ندارد.

اخلال‌گران سخنرانی رئیس‌جمهور در حرم امام(ره) به قید تعهد آزاد شدند

مدیرکل امنیتی وزارت کشور از بازداشت یک‌روزه یازده نفر از اخلال‌گران سخنرانی رئیس‌جمهور در حرم امام(ره) خبر داد.

علت بازداشت بقایی از زبان وکیل وی

یکی از وکلای حمید بقایی، معاون اجرایی دولت دهم، دلیل احتمالی بازداشت وی را شکایت نهاد ریاست جمهوری دولت حسن روحانی درباره صندوق رجایی و باهنر عنوان و با این حال تاکید کرد برای اطلاع دقیق از دلیل بازداشت منتظر اعلام مراجع قضایی هستیم.

سه عضو حزب ندا بازداشت شدند

سخنگوی حزب ندای ایرانیان با اشاره به بازداشت سه نفر از اعضای ندای ایرانیان گفت: این مساله ربطی به فعالیت حزبی‌ این افراد ندارد اما ما پیگیر کار آنها هستیم.

بازداشت اعضای شورای‌ شهر و شهرداری‌ سیرجان

نشریات و پایگاه‌های اینترنتی استان کرمان اعلام کردند ۷ نفر از اعضای شورا و مسئولان شهرداری سیرجان به دلیل تخلفات گسترده مالی بازداشت شده‌اند و احتمالاً افراد دیگری هم در نوبت بازداشت هستند.