یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

بازنشستگی خبرنگاران با 20سال سابقه کار

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر فردی به عنوان خبرنگار در یک نشریه کار می‌کند باید سوابق خود را محفوظ نگه دارد تا حق وی ضایع نشود زیرا با 20 سال کار مستمر می‌تواند بازنشسته شود.

واکنش ربیعی به حذف یارانه برخی بازنشستگان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بازنشستگی عامل حذف یارانه‌ها نیست، گفت: در ماه مبارک رمضان ۳ میلیون نفر بسته امنیت غذایی گرفتند.

نحوه فروش اموال سریع‌الفساد و ضایع شدنی

اداره کل حقوقی قوه‌قضاییه به پرسش‌هایی پیرامون نحوه فروش اموال سریع‌الفساد و ضایع شدنی، وضعیت خواهانی که آدرس شاهدش را اشتباه داده است و وضعیت اعطای اوراق قضایی به دو وکیل یک طرف دعوی پاسخ داده است.

آئین‌نامه قانون‌مشاغل سخت و زیان‌آور ابلاغ شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ابلاغ آئین‌نامه جدید قانون بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور خبر داد.

ارائه سبد بیمه اجتماعی به اقشار مختلف

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:به منظور بیمه‌های اجتماعی اقشار مختلف سبدی طراحی شود تا هر فردی بر اساس درآمدی که دارد از خدمات بیمه‌ای و تأمین اجتماعی برخوردار شود.

پیرمرد همچنان مشغول بکار است+عکس

در کشور هنوز مکانیسم تامین اجتماعی و بازنشستگی با حداقل حقوقی که فرد بتواند با آبرو زندگی کند هنوز تعریف درستی ندارد و بسیاری از افراد تا مرز ازکارافتادگی و مرگ مجبور به تامین معاش خود از طریق کار سنگین هستند.

نام نظامی که «بن لادن» را کشت، فاش شد

هویت نظامی آمریکایی که گفته می‌شود در تابستان سال ۲۰۱۱، «بن لادن» را در پاکستان کشته شد، فاش شد.

مطالبه میلیاردی صندوق‌ بازنشستگی از دولت

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر کار در گزارش خود به نمایندگان در جلسه غیرعلنی امروز مجلس از مطالبه 100 میلیارد تومانی صندوق‌های بازنشستگی دولت خبر داد.

افسردگی در سالمندان علامت چیست

یک روانشناس با تاکید بر اینکه افسردگی سالمندان، بیماری درمان‌پذیری است، گفت: از تمام شیوه‌های درمان، شامل درمان‌های شیمیایی، درمان‌های فیزیکی و درمان‌های روانشناختی می‌توان در سالمندان استفاده کرد.

شرط بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی حمایت از بیمه‌شدگان و فعالان عرصه‌های اقتصادی را مهمترین وظیفه این سازمان دانست و گفت: سازمان تأمین‌اجتماعی در راستای حمایت از نیروی کار و اجرای تعهدات قانونی از تمامی ظرفیتها و امکانات موجود استفاده می‌کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.