ترویج اسلام با هنر و سینما

رهبرمعظم انقلاب: «ما اسلام را در دنیا نرخ شاه عباسی کردیم، حالا باید خجالت بکشیم که بگوئیم سینماى اسلامى میخواهیم؟ ما باید کارگردان و بازیگر مسلمان درست کنیم»

بازیگرانی که هوس نویسندگی کردند!

یک مدت مد شده بود که آکتورها یک دوربین به گردن بیاندازند و با شکار لحظه‌ها نمایشگاه‌های عکسی به راه بیندازند که صف‌های طویل الدوام از عاشقان سینه‌چاک برای‌شان تشکیل شود. اما انگار مد جدید بازیگران ورود به حیطه‌ی ادبیات و نگارش است.

عکس: سحر احمدپور بازیگری با حجاب برتر

بازیگران و عوامل «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت»، ساخته وحید جلیلوند پیش از اکران فیلم در برج میلاد در میان مخاطبین برج میلاد حصور یافتند؛ از نکات جالب حضور سحر احمدپور، بازیگر اصلی فیلم با حجاب کامل بود

ژان رنو «راه عقاب» را طی می‌کند

ژان رنو بازیگر مطرح سینمای فرانسه ،«راه عقاب» را آماده نمایش عمومی می‌کند.این فیلم حال و هوایی درام دارد.

بازیگر زن‌ایرانی از تغییرجنسیت خود رضایت دارد

در چند وقت اخیر شبکه تلوزیونی بی بی سی فارسی، در گزارشات ویژه و در مستندی با عنوان زیر تیغ جنسیت به موضوع هم جنس بازان در ایران پرداخته است و سعی کرد که آنها را دو جنسه و یا هم جنس گرا معرفی کند.

دیالوگ یک بازیگر علیه امام علی (ع)

دو تن از بازیگران سریال«امام علی (ع)» از خاطرات نقش آفرینی در سریالی گفتند که بعد از گذشت سال ها هنوز می تواند مخاطب خود را جلب كند.

عنایت بخشی:قدر بزرگان را نمی‌دانيم!

عنایت بخشی گفت: به هر حال اين عادت ما ايرانيان شده كه قدر بزرگانمان را نمي‌دانيم تا اينكه مرگ آنها فرارسد و آنگاه است كه شروع مي‌كنيم به مرثيه‌سرايي. همين حالا كارگردانان با تجربه‌اي را داريم كه هيچ كدام از دست‌اندركاران امور به سراغ آنها نمي‌روند تا ببينند دليل كم‌كاري آنها چيست. به هر حال از يك كارگردان با كوله‌باري از تجربه نمي‌توان انتظار داشت كه براي دريافت كمك مالي جهت ساخت يك فيلم به‌طور مرتب در راهروهاي يك سازمان خاص در رفت و آمد باشد.

حاتمی‌کیا و ده‌نمکی در صدر محبوبیت

اين نظر سنجي که آن را مرکز افکارسنجي و رصد فرهنگي پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي انجام داده است و نتايج طي گزارشي در هفته سوم فروردين 1393منتشر شده

عکس: تصویر یک بازیگر در نقش امام خمینی

شکرخدا گودرزی – بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، مدرس، کارگردان و نویسنده تئاتر – در سریال 45 قسمتی «معمای شاه» به کارگردانی محمدرضا ورزی و تهیه‌کنندگی علی لدنی در نقش امام خمینی (ره) بازی می‌کند.

اولین بازیگر فیلم ضد ایرانی «گلاب» انتخاب شد

جان استوارت که کارگردانی فیلم “گلاب” را بر اساس خاطرات مازیار بهاری در زندان ایران برعهده دارد، گایل گارسیا برنال را به عنوان اولین بازیگر این فیلم انتخاب کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.